Із 45-річчям. Бажаю бути не ягідкою і точно не овочом, бажаю поєднувати в собі все найкрутіше і найкорисніше від усіх плодів. Нехай кожен твій день буде ультра модним, неймовірно драйвовим, мегавдалим, фантастично прекрасним і суперським. Бажаю не чхати і не змарнувати, бути на позитиві і завжди ловити хвилю грандіозного щастя.

Вітаю, тобі сьогодні 45, а хто сказав, що це зрілий вік? Не слухай нікого, бадьорися, веселись, танцюй і співай, адже в 45 можна набирати обертів успіху та процвітання знову і знову. Бажаю солодких апельсинів, крутих і нереально надихаючих фільмів, зразкових сусідів, щоб не заважали спати, високовольтного щастя в житті, а також самопочуття на п’ять.

Вітаю, ось тобі й 45! Бажаю проблеми посилати на всі 4 сторони, бажаю виглядати та відчувати себе на тверду 5! Нехай ягідний вік поверне цукерково-букетний період у відносини з коханою людиною, нехай у 45 у всьому і завжди тобі нереально щастить. Головне, не хворіти і завжди відчувати щастя в собі!

Вітаю із ювілеєм! А в 45 хочу бути не просто ягідкою, а стиглим, соковитим, наливним фруктом, якому до сухофрукта ще далеко. Бажаю, щоб енергія била ключем, бажаю щодня бути за повного параду. Фарта, завзяття, удачі в очманілих ручках і світлих думок у твоїй головушці.

Вітаю з ювілеєм і бажаю бути ягідкою, але не кислою, а солодкою, бути фруктом тим ще, бути в будь-якій справі огірком-молодцем, класти хрін на заздрість оточуючих, не проявляти себе редискою і не червоніти, як помідор. Бажаю, щоб у 45 душа і тіло заспівали веселими нотами знову.

Вітаю із 45-річчям. Побажати хочу, щоб у житті було все за вищим рівнем: одягу від кутюр, страви від великих шеф-кухарів, діаманти та чарками чекові книжки, величезний арсенал здоров’я та удачі, бажаю вітамінів щастя та миттєво діючих пігулок від смутку на випадок сумування.

Вітаю з 45-річчям і від душі бажаю не засиджуватися у своїх 4-х стінах і завжди подорожувати світом дорогами удачі, відчуваючи себе при цьому чудово, тобто на тверду 5. Бажаю бути зовсім не ягідкою, а тим ще фруктом, бажаю залишатися у статусі престижу та поваги, при бабі та при повному параді.

Вітаю з 45-річчям і від душі бажаю безтурботності, як у дитинстві, щастя та радості, як у дитинстві, закоханості та відривних веселощів, як у юності, цікавих захоплень та особистого креативу, як у молодості, ну і, само собою, зрілого достатку та зрілих плодів будь-якої праці.

Вітаю з ювілеєм і бажаю в 45 бути для ворогів злісним лиходієм, а з друзями та близькими зірки на коньяку рахувати, бажаю невпинно борсатися в морі удачі та щастя, нехай стороною обходять люди – редиски та похмурі негоди.