Улюблена племінниця, із 45-річчям! Удача нехай слідує по п’ятах, а ювілей цей проведеш ти з найдорожчими людьми. Будь собою горда, насолоджуйся відображенням у дзеркалі і люби всю себе без залишку!

З 45-річчям, племінниця! Нехай життя завжди залишається для тебе казкою, в якій ти будеш головною героїнею, а довкола лише доброта та любов панують. Залишайся завжди тією людиною, хто вірить у чудеса та щирі почуття. Будь щасливою та коханою кожен новий день.

Ювілей свій відзначаєш ти, моя дорога племінниця, вітаю! У 45 років ти чудово виглядаєш, а вчинки твої завжди відрізняються справедливістю та мудрістю. Збережи у собі все найкраще, що тобі дарувала природа.

Вітаю з 45-річчям, дороге плем’яшко. Бажаю бути ягідкою, та найсоковитішою. Бажаю бути дівчиною, та найпрекраснішою. Бажаю бути особистістю, та найвидатнішою. Плем’яшечка, бажаю тобі не підкорятися віку і з кожним днем ​​закохуватися в це життя!

Племінниця, із 45-річним ювілеєм! Злетів побажаю тобі нескінченних, щастя подарую тобі найбільше, успіх відправлю нескінченний. Нехай життя дивувати не перестає тебе, а ти світишся усмішкою.

Племінниця, із 45-річчям! Ти завжди для мене будеш людиною, якою я пишаюся, яку люблю і ціную нескінченно. Нехай попереду будуть злети, здійснення мрії та заповітних цілей. Бажаю ніколи не падати духом і не знати розпачу.

Моя дорога племінниця, з 45-річчям! Ти так само залишаєшся прекрасною, хоч і вік йде вперед. Але, найголовніше, що ти ще така молода, така прекрасна і чарівна. Нехай краса, ніжність та турбота завжди будуть з тобою.