Я вітаю Вас із прекрасною датою та бажаю, щоб все в житті було добре! Нехай у 65 років організм працює, як годинник, душа співає, наче птах, а серце мріє, наче дитина. Бажаю жити, як Вам завгодно, бажаю витрачати свої сили тільки на радість, веселощі та рідних людей! Будьте здоровішими за всіх здорових і ніколи не дозволяйте собі поганого настрою!

Я бажаю, щоб у свої 65, ти згадував все прожите, і ніколи не відчував розчарування. Дивись на минуле без жалю, на сьогоднішній день з оптимізмом, а в майбутнє з вірою. Бажаю, щоби всі твої «хотілося», обов’язково збігалися з усіма твоїми «моглося». Бережи юність у душі, ноги в теплі, а голову світлу. З Днем народження!

Вітаю, Вам стукнуло 65. І нехай зозуля набридає ще стільки ж, нехай цей славний вік дозволяє Вам радіти життю, немов дитина, співати серцем і танцювати душею, ніби всесвітньовідомий артист. Бажаю здоров’я від п’ят до вух та щастя від світанку до заходу сонця, а вночі треба спати.

Вітаю тебе, любий Ювіляре, нехай твої 65 років перетворяться на 25! Бажаю тобі скинути з себе потерть і ворушитися назустріч розвагам, згадати як відпалювали у бурхливій молодості, а чому б не повторити?! Адже тобі є що згадати, є навіть те, про що краще не згадувати! Веселого тобі Ювілея!

Подумаєш, 65 років, ще не пізно веселитися і танцювати, кутити, як належить лондонським денді та милим панночкам по Пушкіну. Від щирого серця вітаю з 65-річчям і бажаю другої юності душі, невразливої ​​мрійливості серця. Нехай щодня спонукає бажати щось нове, нехай кожну мить дарує сотні ідей та можливостей для виконання тих найзаповітніших бажань.

Вітаємо: 65 років – це статусний вік! Ваші близькі можуть почитати вас, як експерта та консультанта у всіх справах.

У 65 років старість нехай не приходить, а роки стануть твоїм досвідом. Нехай цифри ніколи не лякають, а поперек не нагадує себе болем. Залишайся людиною, яка йде по життю танцюючи та сміючись.

У 65 років бажаю такого здоров’я, якому позаздрять молоді та юні. Нехай життя дарує нові пригоди, емоції, напруження пристрастей та викиди адреналіну. Бажаю, щоб серце сильніше лише від кохання починало стукати!