Дорога подруго, вітаю тебе з 65-річним ювілеєм! Бажаю добрих днів, здоров’я, процвітання, тепла, любові та до життя обожнювання! Ти для мене завжди прекрасна та юна, моя подруго, мені важлива! Гармонії, усмішки, блиску очей, щоб вогник твоєї душі не гас!

Люба моя подруго, вітаю тебе з ювілеєм. Нехай у 65 життя сповнене сюрпризів від рідних, радісних посмішок та щасливих надій. Бажаю тобі здоров’я та благополуччя, ладу в сім’ї та затишку в домі, втіхи на серці та дзвінкої пісні в душі.

Подруго, ти завжди будеш молодою для мене, який би вік не показував твій паспорт. Навіть у 65 років ти даси фору молодим, я це точно знаю. Нехай у тобі збережеться ця нескінченна енергія, цей життєвий фонтан!

Подруго, з твоїм 65-річчям! Ти не перестаєш постійно дивувати, не перестаєш радувати і змушувати нескінченно пишатися тобою. Бажаю завжди курс тримати в щастя, щоб життя вело тебе дорогами, які ти обираєш сама. Вітаю!

Подруго, з твоїм 65-річчям! Ти завжди будеш гарною, у будь-якому своєму віці, пам’ятай про це і користуйся цим. Нехай дивляться на тебе захоплені погляди, летять компліменти. Вітаю!

Подруга, із 65-річчям! Ми завжди будемо молодими, а дружба наша міцною. Даруй завжди посмішки, а очі нехай блищать твоїм світлом щастя. Довгих років здоров’я тобі міцного, а близьких не втрачати. З ювілеєм!

Подруга, із 65-річчям! Завжди залишайся молодою, щоб здоров’я било через край, щоб попереду довгі роки та цікаве, щасливе життя, де ми з тобою посміхаємось і ловимо кожен чудовий момент.

Подруга, залишайся завжди молодою, красивою і такою ж пустотливою і веселою. Нехай ці 65 років допоможуть у житті знайти нове щастя, цікаві пригоди та корисні знайомства. З ювілеєм!

Подруга, люба, із 65-річним ювілеєм! Бадьорості тобі завжди, не турбуватися ніколи! Нерви, щоб свої не витрачати, зі своїм здоров’ям робити! Щастя, теплоти, добра, в душі сонечко завжди! Нехай рідні оберігають, ніколи не забувають!

Подруго, люба, з 65-річчям тебе! Бажаю багато щастя, миру та добра! Міцного здоров’я, ціла хата друзів, щоб завжди сяяла, була всіх веселіше! Довгих років прекрасних зустріти попереду, натхнення, удачі, виконання мрії!