Вітаю із 75-річчям. Бажаю у своєму чудовому віці не втрачати запалу душі і не переставати шукати цікаві пригоди на п’яту точку. Нехай щодня грає яскравими фарбами і дарує 75 посмішок до вух.

У 75 років ми скажемо старості «прощавай», а нове та щасливе життя зустрінемо з усмішкою. Не сьогодні ми згадуватимемо минулі роки і тужитимемо, а тільки посміхатимемося і радітимемо цифрі, яку подарувало нам життя.

Найважливіше у 75 – це, звичайно здоров’я. Я хочу тобі ніколи не хворіти, і до всього ставитися з любов’ю. А якщо раптом щось у тебе заболить, ти прийми мікстуру – настрої. Вона допоможе заспокоїти радикуліт і зменшить твій тиск. Будь здоровий і не хворій, будь сповнений сил і переповнений енергією. З ювілеєм!

Нехай у твої 75 років, до тебе прийде друга молодість і біс танцюють з ребрами! Нехай легка сивина буде лише відблиском чистого срібла на твоїм волоссі! А зморшки означатимуть лише те, що ти танеш від компліментів, приємних побажань та жарких обіймів, адже ти справжнє золото! З ювілеєм!

Вітаю Вам сьогодні 75! Бажаю 7 кольорів веселки у житті та всі 5 зірок її якості! Нехай щодня вдається на славу, нехай душа не болить, а серце не плаче, як колись Шуфутинського. Бажаю щасливі знаки на шляху, щасливі миті, щасливі посмішки. Будьте бадьорі, як бобри, і енергійні, наче непосидючі єноти!

Вітаю із 75-річчям. Бажаю залишити забобони і печалі осторонь, хочу бути стандартом запалу, молодості душі і невгамовної енергії. Нехай у хаті теплиться кохання, на городі — колоситься врожай, у серці — таїться надія, а в житті нехай буде гармонія та благодать! Бажаю у свої 75 бути здоровішим за підлітка і життєрадіснішим за будь-якого закоханого!

Вітаю із 75-річчям. Бажаю щодня відзначати мудрою думкою, доброю порадою, радісною зустріччю, гарним настроєм, ситним обідом, теплою посмішкою та чарівною відрадою на душі. З ювілеєм — Бабусі — від онучки Дорога бабусю, вітаю тебе з ювілеєм. Бажаю щодня розквітати ароматним бузком або ніжним жасмином. Бажаю завжди бути повною сил і доброти. А, найголовніше, бабусю, бажаю тобі здоров’я, запалу душі і лише приємних подій.

Хто сказав, що в 75 треба кректати, бурчати і бігати лікарнями? Ні, ні і ще раз ні. Ось вам приклад енергії та оптимізму. Я вітаю Вас з 75-річчям і щиро бажаю, щоб в організмі не було ні старовини, ні сивини, щоб у душі не було ні сумки, ні кислинки. Бажаю, щоб рідні щодня дарували обіймашки, щоб у заначці гроші розмножувалися, як у полі комашки. Будьте здорові та живіть, як у казці!