Мамо, я хочу, щоб щодня 75-річчя свого ти починала з посмішки, щоб твої очі світилися нескінченним і поглинаючим щастям. Нехай я чутиму твій дзвінкий сміх, адже він так пестить слух.

Мамо, так хочеться, щоб не біг твій вік, так хочеться завжди бачити тебе щасливою, щоб очі горіли, а ти цвіла. Бажаю довгих років, впевнено крокувати життєвою дорогою і дарувати своє кохання. З 75-річчям!

Мамо, з твоїм 75-річчям! Ти у будь-якому віці будеш у мене найкрасивішою, а цифри лише показують життєвий твій досвід. Дуже хочу, щоб твоя посмішка так само мене радувала, а обійми гріли.

Мамо, з 75-річчям, рідний мій чоловічок! Нехай кожна мить твого життя буде для тебе щасливою, а я оточу тебе любов’ю, своєю турботою і нескінченним теплом. Бережи себе, а щастя подарую тобі я!

Мамо, з 75-річчям! Пам’ятай завжди про те, як сильно я тебе люблю, як берегтиму і підтримуватиму у всьому. Будь завжди просто поруч, ти даруєш мені щастя і турботу, а я завжди даруватиму тобі у відповідь тепло і ніжність.

Мамо, з 75-річчям твоїм! Поспішаю тобі, рідна, побажати завжди відчувати всередині щастя, у самому серці, яке таке велике. Нехай вік залишатиметься цифрою у паспорті, а ти завжди будеш молодою.

Мамо, вітаю тебе! З 75-річчям, моя найближча і рідна людина. Мені так хочеться, щоб ти ніколи не переживала, щоб твоє серце було на місці і билося від щастя швидше. Я тебе люблю і обіцяю бути поряд завжди.

Мамо, моя мила, з 75-річчям! Мені так хочеться, щоб ти завжди посміхалася і була найщасливішою. Ніколи хай з очей прекрасних не течуть сльози смутку та смутку, нехай лише блищать вони від радості та від добрих новин.

Мамо, навіть у 75 років ти вражаєш своїм азартом, запалом, настроєм, чарівною посмішкою і, звичайно ж, красою. Нехай усе в житті буде для тебе, нехай відчиняються двері, що ведуть у щастя.

Дорогоцінна моя, кохана та найкраща мама, вітаю тебе з 75-річчям. Бажаю тобі радісних та світлих днів, благополуччя та щастя, поваги та любові близьких, міцних сил та гарного настрою, пишноти та чудового самопочуття.