Ласкати хочу твоє волосся, Юну ніжну шкіру, Божественний аромат вдихати. Лише з тобою хочу бути завжди, Ютиться у твоїх обіймах.

Всі мої думки, мрії та надії підвладні великому і прекрасному коханню. Щомиті моє серце все більше належить тобі.

Віра в щирість і справжність любові не тільки занурює людину в стан ейфорії, але й надає величезних сил для неймовірних вчинків.

У слові любов так багато тепла і трепету, рівноваги і досконалості. Нехай кожна людина відчує у своєму житті, це неповторне почуття!

У коханні все чудово, із цим почуттям хочеться насолоджуватися, жити, дивувати, творити, перемагати і ніколи не опускати руки. Любити важливо, любити треба, любити безцінно!

Бажаю тобі в житті такого кохання, щоб серце одночасно: і вискакувало з грудей від шаленого захоплення, і зупинялося від нескінченної ніжності.

Буває, що людина починає літати. Просто йде і не відчуває під собою ніг. А світ стає йому величезним і обов’язково рожевим. Людина не збожеволіла, вона просто любить.

Бажаю вам щедро ділитися своєю любов’ю, щоб вона повернулася до вас стократ посилена та окрилена.

Завдяки любові я відчуваю, що живу, що світ прекрасний та дивовижний. Дякую долі, що дозволила мені це відчувати, що подарувала можливість кохати!

Якщо в мене запитають, що таке кохання? Я просто назву твоє ім’я. Ти моє кохання, ти моє щастя.