Якщо ти поряд, можна гори згорнути. Якщо ти зі мною, життя чудове і дивовижне. Вибач за те, що образила. Я дуже шкодую і сподіваюся, що твоє добре чуйне серце все ж таки зуміє розтопити льодяник моєї дурної образи.

Люба, ти найближча моя подруга і рідна мені людина! Мені боляче від того, що ми в сварці, і я хочу попросити твого вибачення, я щиро каюсь і сподіваюся, що ти зможеш мене вибачити!

Дорога, мені дуже важко не спілкуватися з тобою, адже ти мені більше, ніж просто подруга, ти моя рідна людина. Вибач, я не хочу бути в сварці, давай миритися!

Дорога подружко, я винна перед тобою, і тому щиро перепрошую. Я не хочу стільки років нашої яскравої та щасливої ​​дружби псувати образами. Я роблю перший крок та прошу тебе піти на компроміс.

Дорога подруго, прошу мене пробачити! Мені складно виправдатись, не знаю я як бути! Дурні вчинки, погані слова, тепер болить від цього дуже голова! Тебе мені не вистачає, все мене засмучує! Сподіваюся на прощення, чекаю до знемоги!

Дорога подруга вибач, я тебе образила і дуже шкодую. Давай згадаємо найкращі моменти нашої дружби і назавжди забудемо про сварку. Я люблю тебе і дуже не хочу втратити!

Дорога моя, пробач мені, за мої сказані слова, за мої скоєні вчинки. Ніколи б не думала, що зможу тебе образити. Але так сталося. Пробач і прийми мене такою, якою я є насправді. Мені дуже дорога наша дружба.

Люба моя, пробач мені! Я не знаю, що на мене найшло, я не хотіла тебе образити. Я тебе дуже люблю і без тебе мені дуже погано! Давай поговоримо та помиримось, прошу.

Дорога моя, подружко. Перепрошую у тебе і хочу сказати, що мені соромно і прикро за непорозуміння між нами. Ти дуже хороша людина. Я не можу підірвати довіру між нами.

Люба моя, подруго! Всі непорозуміння, що трапилися так несподівано між нами, я вірю, скоро підуть. Якщо я була не права по відношенню до тебе, то вибач мені.