Можливо, у світі є більш поступливі дівчата, які не помиляються і не кривдять. Але жодна з них не покохає тебе так, як я. Пробач мене будь ласка. Я намагатимусь щосили бути кращим для нас.

Цього разу ми з тобою розійшлися у своїх думках, але завжди можна знайти правильний вихід із ситуації, адже ця сварка не стоїть наших нервів та почуттів, над якими ми так довго з тобою працювали, пробач мені і постарайся зрозуміти!

У кожній пісні я чую рядки про нас, ні на мить я не можу перестати уявляти себе в твоїх жадібних обіймах. Ти скрізь і в усьому, щільно в моїй голові, у кожному кроці, погляді, вдиху. Я благаю тебе з надією, пробач мені.

Будь прихильний до моїх жалю і душевних мук, пробач мені мою помилку. Я від щирого серця перепрошую, мені необхідно знати, що ти не тримаєш на мене зла. Пробач і відпусти з грудей образу, будь ласка, дай мені шанс загладити провину.

Любий мій, пробач мені, будь ласка, так перед тобою я винна. Я запам’ятаю назавжди цей урок, а шрам на душі збережеться навіки. Обіцяю лише одне – все виправлю, щоб ти знову вірив мені. Вибач!

Дорогий, вибач за мою різкість! Знаю: я нестримна часом, можу наговорити зайвого. Однак моє серце повністю належить тобі! Вибач за те, що завдаю клопоту. Намагатимуся цього більше не робити. Обіцяю бути більш поступливою та м’якою!

Коханий, я сказала таку дурість, тільки зараз усвідомлюю всю серйозність ситуації. Вибач, що не подумала, як ти відреагуєш, як це вплине на тебе, як може зачепити твої почуття. Мені дуже шкода, що це ти почув саме від мене. Вибач!

Коханий, мені не хочеться тебе втрачати через цю безглузду ситуацію, дозволь мені пояснити тобі все в деталях і вибачитися за свої висловлювання на твою адресу!

Коханий, мені дуже гірко, що я образила тебе! Будь ласка, знайди в собі сили повірити, що таке більше не повториться і пробачити мені!

Любий мій, прошу твого вибачення. Навіть не знаю, яким чином можу викупити свою провину, але зроблю все, що ти забажаєш, адже щиро дорожу нашими стосунками. Пробач мені, надалі такого не повториться, обіцяю.