Доброго ранку кохана! Я тебе міцно обійму, і поцілую люблячи. Ти найбільше щастя в моєму житті. Вставай і дай спеку цьому світу! Ти здатна на більше. Ти просто супер, дитинко!

Дівчинко моя, не ображайся на мене. Ми надто багато значимо один для одного, щоб звертати увагу на ці дрібниці. Я зовсім не мав на увазі те, що сказав. Я люблю тебе дорога!

Навіть якщо відвернешся я відчуватиму твоє дихання. Воно таке гаряче, що обпалює мою душу. Між нами ніколи не буде холоду, і це ти сама знаєш. Вибач мені і все повернеться. Прийми правильне рішення.

Готовий просто все на світі кинути до твоїх ніг, щоб тільки заслужити на твоє прощення. Я зовсім не хотів образити тебе, але в мене вийшло саме так. І знаєш, що я дуже шкодую про це. І дуже хочу виправити все.

Всі ми не можемо бути ідеальними людьми, пробач за ці слова, сказані в гніві, адже насправді це не так, я поранив тебе і посмів образити твої почуття, але від щирого серця перепрошую!

Увесь час питаю себе, що як так вийшло, що я тебе образив. Незграбна пауза між нами просто не дає мені спокою. Думаю, що я зможу виправити все. А зараз прошу у тебе вибачення.

У натовпі втомлених облич я шукаю лише твою посмішку, твій ніжний погляд, легкий дотик твоєї руки. Я сподіваюся, що в куточку твоєї душі залишилася та сама частинка, яка ще готова дати мені шанс на прощення.

Абсолютно не соромно вибачатися, особливо якщо є твоя вина. Кохана, я був так не правий, не знаходжу слів для виправдання. Прошу дуже сильно тебе про одне – пробач!

Іноді звичайнісіньким словом можна поранити близьку, кохану людину, я каюсь і хочу попросити вибачення у тебе, адже найбільше на світі боюся втратити твою любов і повагу!

Вибач, моя рідна! Ти прекрасна та дуже кохана дівчина. Я дуже не правий перед тобою! Наступного разу нам треба сісти та поговорити. Упевнений, ми одразу прийдемо до компромісів!