Дорогий друг! Я не хотів тебе образити. Після нашої сварки я сам не свій, мені так шкода, що так сталося. Я знаю, що ми маємо міцну дружбу. Давай забудемо розбіжності. Прости мене.

Дорогий друже, дозволь попросити в тебе прохання за косяк, скоєний мною. Здивуєшся ти, мабуть, але я не спеціально. Хотілося якнайкраще. Головне, що я розумію свою помилку та обіцяю: надалі такого не повториться. Вибач.

Дорогий друже, пробач! Хочу донести до тебе свої думки, попросити глибокі вибачення! Дай мені можливість зробити крок назустріч, виправити помилки! Наша дружба дуже цінна, давай не дамо їй зламатися!

Дорогий друже, пробач! Давай розвіємо за вітром усі сумніви та зайві слова! Забудемо образи, не тримай зла! Ми завжди один за одного горою, наша дружба як кремінь, не дамо їй розпастися! Стільки пережито і буде чимало прекрасного, не суди, вибач!

Давай забудемо про минулу нашу сварку, адже нічого серйозного не сталося? Так, я перепрошую, щоб образив тебе, друже. Але ж ти мій найкращий друг, і розумієш, що я не спеціально.

Давай забудемо всі образи, друже! Ми багато чого наговорили один одному, але не варто через це витрачати нашу дружбу. Давай переживемо це і знову станемо друзями. Пробач мені, і я прощаю тебе.

Вибач мене, любий друже! Щиро перепрошую і сподіваюся на розуміння! Запальність і нестримність підвели мене, завдали шкоди нашій дружбі, поставили під удар! Будь ласка, не ображайся, відпусти образи, ти для мене дуже дорогий і важливий!

Вибач мені мій друг! Було зроблено помилку, через яку соромно! Тепер боляче на душі та гризуть кішки! Тільки твоє гаряче серце здатне розтопити цей лід між нами! Давай миритись!

Якщо друг виявився раптом. Саме так зараз думаю про себе. Вибач, друже. Не зміг вчасно підтримати тебе, допомогти тобі, тим самим образив тебе. Вкрай ніяково вийшло, наступного разу обіцяю тебе не підводити! Вибач.

Друг, я знаю, наскільки важлива підтримка. Перепрошую, що в тяжкий час мені не вдалося бути тобі справжнім добрим другом. Якщо ти даси мені шанс на виправлення, то я зроблю все, щоб таке ніколи не повторювалося.