Хто вигадав ці розставання? Чому це завжди так боляче? Чому світ так влаштований? У мене дуже багато запитань. А відповідь на все тільки одна: я сумую без тебе, коханий, ти мені потрібен, я люблю тебе.

Коли я думаю, що нам доведеться розлучитися, то вже починаю нудьгувати. Будь ласка, повертайся швидше! А я чекатиму на коханого чоловіка і готуватимусь до нашої швидкої зустрічі, мій любий!

Як важко бути в розлуці, нудьгувати і чекати на зустріч. Дорогий мій та коханий чоловік, я дуже сумую, мені сумно без тебе. Сподіваюся, що розлука буде недовгою. До зустрічі, коханий!

Здавалося б, ми повинні втомлюватися один від одного і хотіти розлучитися хоч на деньок. Але для мене розлука з тобою нестерпна. Тільки на відстані стає зрозумілим: як сильно любиш і не бажаєш втратити…

Щодня без тебе — це довгий годинник очікування та туги. З нетерпінням чекаю зустрічі. Мрію якнайшвидше зустрітися з тобою поглядом, вдихати твій запах і нескінченно обіймати тебе, мій любий чоловік!

Дорогий мій, чоловік. Насправді іноді всі обставини складаються не так, як ми цього заслуговуємо. Ось і до нас увірвалася розлука. Я знаю, що нам двом дуже сумно, але це необхідно прийняти як факт.

Дорогий мій чоловік, кожна розлука з тобою це катування! Дуже не вистачає твоєї ласки, підтримки, розуміння та твого міцного плеча. Дуже сильно чекаю на день, коли ми нарешті побачимося і все знову стане чудово!

Улюблений! Розставання з тобою нестерпне. Щодня, коли ти поряд — я щаслива! Але коли ти далеко, мене не тішить сонце, і не надихає спів птахів. Я мрію якнайшвидше опинитися поряд з тобою!

Улюблений! Як же мені сумно і тужливо без тебе. Прийшовши додому, то хочеться побачити твою посмішку, відчути твою присутність. Наче час зупинився. Розлука з тобою мучить моє серце. Любий, я за тобою дуже сумую!

Коханий чоловік, я дуже сумую за тобою, але я знаю, що в душі ти поряд зі мною. Ти навіть на відстані зігріваєш теплом свого серця, допомагаєш і підбадьорюєш мене. Сподіваюся на швидку зустріч із тобою.