Кохана, знаю точно, що розлуки також даються нам не просто так. Попрошу тебе не сумувати, отже, так було потрібно. Впевнений, що вже зовсім скоро ми подивимося на це інакше.

Кохана, навіть секунда без тебе здається справжнім пеклом, адже я не можу навіть дихати, якщо ти не поряд. Я ненавиджу розлуку, я не хочу в наше життя її пускати і дозволяти їй мучити серця. Чекаю тебе!

Кохана, навіть найменша відстань викликають у мене біль у серці, адже я не можу навіть секунди бути без тебе, щоб не побачити, не поговорити, не сказати тобі теплих слів і не виявити турботу.

Улюблена, будь сильною, кріпись. Я впевнений, ми впораємося з цією розлукою, варто лише трохи потерпіти. Я дуже сильно тебе люблю, думатиму про тебе щохвилини. Не переймайся сильно, ми переживемо цей час і все буде добре.

Кохана, найбільше у світі я мрію пережити розлуку цю і більше навіть не думати згадувати про неї. Ти б знала, як тягне вона мені душу, як шкребеться і ранить. Нехай обійми будуть мені нагородою.

Кохана! Я дуже сильно за тобою сумую і щохвилини мрію, щоб ми були поруч, думай тільки про мене і ми обов’язково скоро зустрінемося!

Моя кохана, розлука з тобою розриває мені серце. Я не знаходжу собі місця від туги та смутку. Допомагають лише думки про тебе та спогади, які зігрівають мені душу.

Улюблена моя, у нашому житті зараз смуга під назвою «розлука», але ти не засмучуйся. Кохана, пам’ятай, що все минає і розлука теж пройде. Не сумуй, рідна!

Улюблена моя дівчинко, як важко нам переживати цю розлуку, але пам’ятай, що скоро це закінчиться, і я повернуся і обійму тебе міцно, я поцілую тебе так, як ніколи. Чекай мене, люба!

Коли тебе немає поряд, холодно та сумно. Тільки твої дотики, твої очі надихають мене і сповнюють силами. Будь поряд зі мною, мені так потрібне твоє кохання! Адже кожна хвилина, прожита без тебе, сповнена смутку.