Коханий мій, як розлуку я не люблю, як ненавиджу я розлучатися з тобою, для мене це покарання справжнє. Все, про що мрію, швидше за пережити цей час, зустрітися з тобою і сказати, як люблю.

Коханий мій, як не хочеться розлучатися з тобою, тому зараз так важко прийняти те, що не можу обійняти і притулитися до тебе, в очі подивитися і сказати, як люблю тебе сильно, як я потребую.

Любий мій, хоч би як важко нам не було, хоч би як тужило серце, пам’ятай, що скоро все закінчиться, і ми знову будемо разом. Ми знову відчуватимемо тепло і кохання одне одного, але вже не на відстані, а в реальності. Щастя зовсім поряд!

Яка важка розлука ця, коханий. Без тебе відчуваю самотність, а в душі шкребуть несподівані кішки. Так хочеться швидше поквапити час, щоб він тебе повернув, щоб розлука ця здавалася сном.

Іноді людина приходить випадково у наше життя. І, на жаль, іноді він так само швидко може змінити своє рішення та кинути тебе. Напевно, у нашому випадку це на краще. Облишмо образи і відпустимо один одного.

Коханий, як же я не люблю розлучатися з тобою, але таке життя. Я впевнена, що ми переживемо цей час гідно. Наші почуття зміцняться і стануть ще сильнішими. Я сумуватиму за тобою і постійно згадуватиму.

До розлучення з тобою, я й не знала, що таке туга. Сумую, сумую щохвилини. Щоранку починається зі спогаду про теплоту твоїх рук. Щоночі я засинаю, сподіваючись побачити уві сні улюблені очі.

Коханий, як ми будемо один без одного, я просто не уявляю. Серце стискається і стукає, то не хоче розлучатися з тобою, але доля вирішила інакше. Ми пронесемо та збережемо нашу любов перед будь-якими випробуваннями, я вірю в це.

Навіть не думала, що час у розлуці триватиме так довго. Щодня далеко від тебе для мене наче вічність… Я так чекаю нашої зустрічі, мій коханий. Шалено сумую і дуже тебе люблю.

Коханий, як же мені буде важко розлучитися з тобою. Не можу змиритися з цим, душа болить, а серце ниє. Ти знай, я тебе дуже люблю. Бажаю нам терпіння та сил у цьому нелегкому часі.