Дорога моя, в саме небо прокладу я доріжку в солодкі сни, щоб ти піднімалася туди, поки спиш, щоб відпочивала і насолоджувалась дивовижними краєвидами. Я не дозволю тебе потурбувати. На добраніч, дружино!

Доброї ночі! Поки ти спиш, я охоронятиму твій спокій і сни вночі. Я міцно обійму тебе, щоб ти почувала себе захищеною. Ти моя прикраса!

Чарівних снів! Люблю тебе. Виписуй і на ранок вставай «з тієї ноги». Твій настрій залежить від якості сну. Я хочу побачити тебе доброї доби. Чекаю за сніданком.

У клопотах промчав день. Усі справи по господарству позаду. Ти дуже втомилася, рідна! Бажаю тобі гарного нічного відпочинку. Нехай ніч зніме втому, навіє приємні, солодкі, ніжні сни! На добраніч, моя душа!

Бажаю солодких снів моїй єдиній, коханій дружині! На добраніч, люба. Нехай зоряне небо стане м’яким покривалом, що оберігає твій сон! Щодня дякую долі за те, що можу бажати добраніч прекрасної з жінок!

Дорога, сьогодні ти була прекрасна, як ніколи, але зараз тобі треба відпочити, щоб завтра знову дарувати світові красу та чудову усмішку. Нехай тобі насниться щось чарівне та надихаюче. Доброї тобі ночі, дуже люблю тебе!

Дорога, як невимовно красива ніч. Срібна місячна доріжка, запрошуючи тебе в гості. Хочу побажати тобі доброї та таємничої ночі. Нехай всі обряди нічного часу стережуть твій сон і дарують тобі приємні та добрі сновидіння. Добраніч.

Красуне моя ненаглядна, спокійної тобі ночі, жінко! Бажаю, щоб наснилося тобі наше побачення, обійми та посмішки… Спи міцно, солодко та зручно, щоб уранці знову цвісти як раніше!

Як солодко засинати з відчуттям того, що найближча людина поруч із тобою. Який спокійний буде сон, коли ти знаєш, що в житті все чудово. Доброї ночі, кохана дружино, нехай тобі сняться чарівні сни!

Засинати, знаючи, що моя дружина така прекрасна, дуже радісно. Ти надихаєш мене, ти даруєш тепло та ласку, від якої на душі легко та спокійно. Доброї ночі тобі, кохана, нехай сняться добрі сни!