Засинай, моя гарна, думаючи про щось прекрасне, згадуючи усі наші щасливі моменти. Спи солодко, кохана, мандруючи країнами різнокольорових снів та потаємних мрій серця. Люблю тебе, душа моя, ніжно цілую і бажаю найзатишнішої та доброї ночі.

Засинай, моя безцінна. Нехай ніч буде лагідною та спокійною. Нехай прожене всі турботи та тривоги. Завтра новий день, він неодмінно буде сповнений радісних подій.

Закривай скоріше очі, моя цукерка! Нехай твої сни будуть такими ж солодкими, як ти. Бажаю тобі виспатися, щоб коли відкриєш очі, ти відразу ж посміхнулася і зраділа новому дню і яскравому сонечку. Надобраніч моя кохана!

Закінчився довгий, насичений день і наблизився нічний відпочинок, потопаючи в нічному зоряному небі. Кохана, нехай сон твій буде легким, ніжним, глибоким і барвистим, а я буду на відстані твоїм ангелом хранителем, добраніч мила!

Дорога моя, спокійної тобі ночі! Нехай вона дасть тобі можливість від душі поніжитися в ліжечку, взявши перерву від усіх переживань! Спи солодко і міцно, і нехай тебе ніщо не потурбує!

Доброї та доброї ночі тобі, моя найулюбленіша і найцінніша жінка в цілому світі! Нехай підуть геть усі турботи минулого дня. Нехай насняться чудові та добрі сновидіння.

День минув, сил не залишилося, настав час спати. Нехай ніч буде теплою та тихою, а сни приходять найкращі. Хочу побажати тобі виспатися, набратися сили перед новим днем! На добраніч, моя рідна. Я оберігатиму твій сон.

Очі закривай, моя мила, і міцно засинай. Нехай ніжне мерехтіння небесних зірок подарує тобі тишу, спокій та душевний спокій. Бажаю тобі доброї ночі та найсолодших сновидінь.

Кохана, нехай ця ніч буде особливо приємною, нехай тобі присняться найдобріші та найчарівніші сни. Відпочивай, моя гарна, і набирайся сил, щоб завтра знову захоплювати всіх своєю чарівністю!

Засипати, укутавшись у твої м’які і ніжні волосся, — ось справжнє щастя. Щастя відчувати, що найцінніше, що маєш, знаходиться поруч. Щастя бачити, як мило ти посміхаєшся, коли дивишся на свої сни. Я люблю тебе дорога! Доброї ночі!