Рідний, незважаючи на те, що сьогодні я не можу тебе обійняти та поцілувати, нехай твій сон буде солодким та міцним. Засинаю з думками про тебе і сподіваюся на зустріч у наших сновидіннях.

Мій сонячний промінчик, добрих снів тобі. Я обіймаю тебе ніжно і солодко цілую. Вже сумую за тобою, тож хочу, щоб ніч пройшла швидко. Відпочивай, набирайся сил. До зустрічі завтра. Люблю тебе. Ніжної ночі!

Мій найсолодший цукор, мій коханий! Я бажаю тобі добраніч, але обіцяю тобі: коли я буду поруч, наша ніч спокійної не буде! А поки я прийду до тебе уві сні і зацілую все і цілком. Люблю тебе сильно. Солодких снів!

Мій дорогий і коханий, спокійній тобі ночі. Нехай тобі присняться найприємніші та найнеймовірніші сни, в яких ти будеш разом зі мною.

Коханий, як шкода, що ми засинаємо не поряд, проте думки про тебе зігрівають і заспокоюють. Думаючи про тебе, я розумію, що моє життя прекрасне. Доброї та на добраніч. Нехай ніщо не завадить тобі добре відпочити!

Коханий мій, добраніч! Нехай усі думки будуть про хороше, нехай на душі буде затишно та легко. Усім своїм серцем я бажаю тобі ніжності, цікавих сновидінь та яскравих фантазій. Міцно тебе цілую!

Коханий мій чоловік, добраніч! Бажаю тобі добре відпочити та виспатися. Нехай тобі присняться солодкі сни, в яких я буду. Адже я нереально сумую за тобою! Я люблю тебе. І чекаю на зустріч у сні.

Закривай швидше свої очі і уяви, що я зараз поряд, ніжно притискаюся до тебе. Я цілую твої сильні чоловічі руки і кладу свою голову на груди. Ось так мило засинаємо разом! Добраніч коханий!

Я відправляю тобі свій ніжний поцілунок із моїми побажаннями на ніч. Любий мій, дорогий, найкращий, солодких снів тобі та добраніч. Нехай сьогодні тобі присняться кольорові та добрі сни. Я впевнена, цієї ночі ти зумієш виспатися і набратися сил для підкорення нового дня. Нехай твоя ніч буде тихою, безвітряною, прохолодною та спокійною. Засинай, мій рідний, я обов’язково навідаю тебе у твоєму сновидінні.

Добра тобі ночі, мій гарний, мій коханий! Нехай сьогодні ніщо не потурбує твій сон, а я буду незримо бути у твого узголів’я і начаровуватиму тобі тільки добрі й гарні кольорові сни, сповнені чаклунства. Відпочивай, відновлюй сили. Я хочу, щоб завтра ти прокинувся бадьорим, свіжим та повним сил, адже завтра новий день, справи та турботи. Яке ж щастя, що у цій життєвій круговерті ми є один в одного! Бажаю тобі добраніч, люблю тебе.