Моя найкраща подруга сьогодні стала дружиною свого чоловіка-щасливчика. Дорогі, я вітаю вас від душі і хочу побажати бути справжнім скарбом один для одного, ні на хвилину не припиняти любити і піклуватися про свою сім’ю. Бажаю щасливого подружнього життя, подруго, нехай чоловік носить на руках, пестить і плекає тебе.

Люба моя, ти для мене завжди була не тільки подругою, а й сестрою, вічною підтримкою, швидкою допомогою в екстрених ситуаціях, який розуміє співрозмовника в розмовах до душі і просто важливою для мене людиною. А сьогодні маєш велику подію, чудове свято життя. Вітаю з днем ​​весілля, радість моя, і хочу побажати щасливого сімейного життя, благополучного та доброго спільного шляху з чоловіком, вічного кохання та високого достатку, повної чаші радості та здоров’я. Завжди цінуйте один одного і не дозволяйте жодним обставинам життя порушити порядок у вашому будинку. А тепер нехай буде гірко, щоб надалі було лише солодко. Гірко!

Подруго, ми нескінченно тобі бажаємо щасливою бути і залишатися тією людиною, якою ми тебе знаємо. Неймовірних тобі почуттів та любові, що поглине всі негаразди та труднощі, що на шляху встати посміють!

Сьогодні світле свято, моя найкраща подруга вийшла заміж. Люба, я тебе щиро вітаю. Бажаю вам із чоловіком створити чудову та дружну родину, де зростатимуть чудові дітки, де буде розуміння, щастя, радість та благополуччя. Порада та любов нашим молодим.

Сьогодні радісний та великий день, моя найкраща подруга вийшла заміж. Вітаю тебе, люба. Бажаю, щоб ти завжди залишалася найпрекраснішою і найпрекраснішою дружиною і господинею. Вічного кохання вам з чоловіком, невгасимого щастя, довгих років радості та удачі, домашнього тепла та затишку, і, звичайно ж, веселих та бешкетних діточок.

Сьогодні моя найкраща подруга вийшла заміж! Щиро вітаю вас із днем ​​весілля! Бажаю, щоб ваша гарна пара завжди була дружною та щасливою. Нехай радісні миті переростають у роки прекрасного життя. Любові вам, повного порозуміння та сімейного благополуччя.

Радість моя, моя подруга, мила, рідна, вітаю тебе та твого чоловіка з днем ​​весілля! Ти – розумниця, красуня, у всьому талановита і старанна, тому я навіть і не сумніваюся, що ти зможеш стати найпрекраснішою дружиною, найкращою мамою. І я хочу побажати тобі, моя люба, щоб чоловік завжди тебе цінував, дорожив тобою та надихався, бачив у тобі свій ідеал та свою мрію. Нехай ваше сімейне життя буде довгим, і звичайно ж, щасливим, нехай ваша родина не знає труднощів і щодня зустрічає з посмішкою!

Вітаю, моя люба найкраща подружка! Тепер ти не просто надзвичайна красуня і розумниця, а красуня і розумниця-дружина! Нехай все у вас складеться найкращим чином, нехай твій чоловік тебе балує, тобою дорожить і без тебе не уявляє свого життя. Сімейного благополуччя вам і достатку, солодкої історії кохання, яка не матиме кінця.

Подружечка моя найкраща і хороша, вітаю з великим і радісним святом — із днем ​​створення нової щасливої ​​родини. Бажаю тобі, люба, і твоєму чудовому чоловікові вічної романтики та гарячої любові, ніжності та радості, благополуччя та успіху, достатку та розуміння, міцного здоров’я та забавних діток.