Нашим молодим сьогодні ми бажаємо довгого радісного спільного життя. Як друзі нареченого ми знаємо цього хлопця багато років, нехай він стане твердою опорою для дружини, справжнім захисником сім’ї. Бажаємо, щоб молодята побудували міцну і дружну сім’ю, і щоб життя було благополучним і щасливим.

Наш чудовий друг сьогодні одружився. Це чудова подія. Вітаємо тебе, любий, і твою чудову дружину. Будьте щасливі та міцно один одним улюблені, бажаємо вам благополучного та світлого спільного шляху, щирих почуттів та вічного кохання, радісних емоцій та солодких мрій.

Клуб людей, які завжди готові потягнути нареченого за пивом, щиро вітає з весіллям та бажає молодим довгих років щастя та поменше сварок, а краще взагалі обійтися без них. І, звичайно ж, нехай наречена хоч зрідка випускає нареченого до нас або нас пускає до нього.

Дружино, вітаємо тебе і твою чарівну дружину. Ми бажаємо вам від дощу удвох ховатись під одним парасолькою надії, бажаємо тобі, друже, стати атлантом сім’ї, який на своїх плечах впевнено триматиме фундамент подружнього щастя. А дружина нехай буде богинею, що зігріває тебе своєю любов’ю та ніжністю.

Дружино, щиро за тебе раді. Вітаємо з днем ​​весілля тебе та твою красуню-дружину. Бажаємо величезних сил та величезної любові, щоб ви змогли створити величезне королівство свого щастя, благополуччя та сімейної радості. Друг, залишайся завжди справжнім мужиком, захищай свою сім’ю від будь-яких бід і негараздів. Бажаємо вам усіх благ, достатку та удачі у всіх спільних починаннях.

Дорогий наш друже, ми щиро раді за вас і хочемо привітати тебе і твою чарівну вже дружину з днем ​​весілля. Нехай ваше сімейне життя сповнене радостей, свят, щастя і удачі, нехай ваша любов триває вічно, нехай вам, хлопці, ніколи не доведеться сумувати і сумувати. Бажаємо здоров’я, зростання та приросту вашій молодій родині. Гірко!

Дорогий наш друг, ось і настав твій час, час залишити осторонь дитячі забави та стати відповідальним чоловіком. Бажаємо, щоб ти завжди міг відстояти інтереси своєї сім’ї, щоб твоя чарівна дружина тебе всім серцем любила та надихала своєю ніжністю на великий успіх та великі подвиги. Будьте щасливі у шлюбі, залишайтеся завжди джерелом радості та веселощів один для одного.

З днем ​​весілля, дорогий наш друг та його чарівна супутниця. Бажаємо вам легко і красиво йти спільним шляхом, не звертаючи уваги на заздрість і життєві негаразди, збираючи по дорозі сімейного життя тільки радість і щастя. Дружище, нехай тобі завжди вистачає сил, ентузіазму і шляхетності залишатися вірним і дбайливим чоловіком, чудовим і зразковим сім’янином, крутим та веселим батьком для сина та папулів для доньки.

Незважаючи на те, що сьогодні ми втрачаємо чудового друга, ми раді! Раді, що ти знайшов свою другу половинку, вирішив пов’язати з такою розумницею та красунею своє життя. Друже, ти потрапив у прекрасні руки. Щастя вам, нехай будинок наповниться дитячим сміхом та затишком. Любіть та цінуйте один одного! Гірко!