Вітаємо чарівну пару, яка сьогодні поєднала свої серця навіки. Весь наш колектив приносить свої найщиріші вітання та бажає, щоб ваш шлюб був міцним та непорушним. Бажаємо, щоб найголовнішою цінністю у вашій молодій сім’ї завжди була любов, повага та порозуміння. З Днем весілля!

Від нашого дружного колективу лови вітання з днем ​​твого весілля! Нехай виправдаються всі твої щасливі очікування щодо шлюбу, а подружнє життя буде сповнене ласки, любові та яскравих барв! Нехай у твоїй хаті вічно пануватимуть гармонія, затишок, добро і достаток!

Від імені колег хочу привітати чудову та приголомшливу пару з весіллям! Бажаємо вам океан почуттів, море шикарних вражень, свіжих відчуттів, розчинення в обопільному коханні та щирості! Здоров’я вам, загальних планів та їх досягнень, достатку та комфорту, радості та довгих років чудового життя!

Колега вітаємо з днем ​​весілля. Нехай сімейне життя буде добрим, щасливим, заможним. Нехай після кожного трудового успішного та плідного дня вдома чекає любляча, чудова, дружня родина. нехай життя буде схожим на веселе свято. Миру та достатку вам, здорової та міцної родини.

Колега, ми вітаємо тебе з днем ​​весілля. Бажаємо, щоб сімейне життя відкрило для тебе світ нових ідей, мрій та свят. Бажаємо вам стати найщасливішою подружньою парою, бажаємо вам побудувати найміцнішу міцність кохання, яку не зруйнують ні обставини життя, ні вітри долі. Гірко вам!

Колега, ми вітаємо тебе з днем ​​весілля і хочемо побажати поєднати два золоті свої обручки з коханою людиною в нескінченність щастя, благополуччя та радості. Будьте міцною та дружною сім’єю, не давайте осередку ні на мить згаснути. Живіть у достатку, зберігайте вірність, бережіть одне одного і своє кохання!

Колега, ми всім нашим дружним колективом вітаємо тебе з днем ​​одруження. Бажаємо, щоб будинок був фортецею, сім’я – гордістю, друга половина – вічною любов’ю та натхненням, а робота – важливою місією, націленою на успіх. Нехай щастя завжди буде в достатку, нехай для смутку зовсім не буде причин!

Всім нашим дружнім колективом вітаємо вас із весіллям. Приймай від колег побажання впевненості, стабільності, достатку та сімейного затишку. Нехай подружнє життя обходиться без труднощів, сумів та скандалів. Нехай кожен день для вас буде солодким, наче перше побачення. Бажаємо здоров’я та любові, щастя та процвітання!

Всім дружнім колективом вітаємо тебе із днем ​​весілля! Бажаємо жаркого та солодкого медового місяця, щасливого та красивого подальшого спільного життя. Нехай у родині не буде сварок та непорозуміння, нехай щодня вам дарує лише радість. І хай у новому статусі працювати стане простіше, а досягати успіху – легше.

Вітаємо, що тільки-но утворилася сім’ю (прізвище). Нехай ваше життя буде гладким, і зовсім не тернистим. Нехай будуть дрібні труднощі, які згуртують вас з’єднають ближче один до одного.