Кохана, вітаю тебе з нашим лляним весіллям. Ми — сім’я вже 4 роки, і нехай нам далі будувати своє щастя допомагають усі 4 стихії, нехай усі життєві проблеми йдуть на всі 4 сторони, нехай щодня дарує тобі неймовірну радість та мрію небесного кольору льону. А якщо ти щаслива, то буду щасливий і я! Люблю тебе і любитиму вічно.

Люба моя дружина, кохана моя жінка! 4 роки здається невеликим терміном на тлі дорогоцінних роковин, але ми знаємо, як багато ця дата означає для нас обох. Вітаю тебе із цим важливим кордоном. Ми пройшли його гідно і винесли багатий досвід, який допоможе дістатися до золотого весілля! Люблю тебе ще сильніше. Нехай кожен день буде щасливим: обіцяю, зроблю для цього все, що від мене залежить.

Дорога дружино моя, вітаю нас із 4-річчям подружжя, з нашим лляним весіллям. Нехай усі 4 пори року щоразу для нас будуть добрими, щасливими, вдалими. Люба моя, будь завжди такою прекрасною і натхненною — яскравим вогником радості нашої родини, а я ніколи не дам цьому вогнику згаснути. Люблю тебе і любитиму вічно.

На лляне весілля, дружина, поспішаю побажати величезного і неосяжного щастя, яке по п’ятах слід і не думає відставати. Нехай чекають попереду перемоги та швидкі злети, дні, повні кохання та турботи. Вітаю з 4-річчям нашу дружну сім’ю!

Ось уже 4 роки я щаслива з тобою, коханий. Вітаю нас із лляним весіллям. Бажаю, щоб ми з тобою гарно, а головне разом малювали картини свята на полотні з льону нашого кохання. Бажаю тобі завжди бути таким сильним, мужнім, сміливим, дбайливим та розуміючим чоловіком. Нехай у нашій сім’ї буде лад, нехай всі 4 сторони світу посилають нам удачу, успіх та благополуччя.

Дякую тобі, коханий, за ці дивовижні чотири роки. Вибач мені за всі зайві образи та сварки. Я хочу, щоб у тебе все було, щоб ти ні в чому не відмовляв собі. Нехай твоє здоров’я з кожним днем ​​покращується. Будь успішним і щасливим.

Вітаю з весіллям лляним, а це значить, чоловік мій коханий, що ми вже 4 роки разом. Будь щасливим у сімейному житті і пам’ятай, що завжди можеш покластися на мене і знай, що я люблю тебе!

Сподіваюся лляної постільної білизни тобі не позичати, адже настала наша четверта річниця! Кохане з року в рік наше кохання міцніє і ми все краще дізнаємося один одного! Хочу щоб так було завжди!

Чоловік, вітаю! Я дуже рада, що ми носимо горде звання сім’ї ось уже 4 роки. Ти став для мене таким рідним, таким близьким. Я хочу нам побажати, щоб з кожним роком ми з тобою долали всі труднощі, які зустрінуться на нашому шляху.

Дорогі, вітаю вас із лляною річницею! Ви разом уже 4 прекрасні роки, продовжуйте в тому ж дусі. Нехай кожен день у вашій родині будуть тепло та гармонія, взаєморозуміння та підтримка, яскравість та щирість почуттів. Будьте щасливі!