Вітаємо із лляним весіллям! Бажаємо, щоб Ви разом відпочивали на Балі. Щоб Ваш бюджет сімейний ніколи не охлядив і щоб чоловік спокійно міг виконувати всі капризи дружини.

Вітаємо з роковинами вас, хлопці! Нехай життя вирує і щомісяця був медовий! Щоб і через 50 років очі іскрилися, як у день весілля та всім прикладом були ви!

Вітаю вас із чотирма роками подружнього життя. У ваше лляне весілля я побажаю вам більше пристрасних і романтичних ночей на свіжій м’якій лляній постільці, а також величезного щастя небесного кольору льону, блага на вік і життя, як свято, без сімейних драм і сварок.

Вітаю вас із 4-річчям подружнього життя. У лляне ваше весілля бажаю бігти назустріч своїм чудовим мріям, як дві заїньки біжать синім полем квітучого льону. Надсилайте всі проблеми на всі 4 сторони, користуйтеся на повну силу всіх 4-х стихій. Любіть до знемоги і будьте щасливі до запаморочення.

Від душі вітаю вас із вашою лляною річницею. Ви в шлюбі вже 4 роки і я бажаю, щоб вашій родині процвітати і вітати завжди допомагали 4 стихії: Земля щастя і радості, Повітря любові та надії, Вогонь достатку та удачі, потік Вод здоров’я та благополуччя.

Дороге подружжя, сьогодні Ваша сім’я святкує своє чотириріччя, яке зветься в народі лляним весіллям. Нехай Ваше сімейне життя буде таким же гладким, як лляна скатертина, а Ваші взаємини стануть з роками такими міцними, що ніякі негаразди не зможуть їх порвати!

В’ється життя мотузкою і течуть року. Тільки з кожним роком, ваша любов стає все міцніше і міцніше. Я бажаю вам, щоб вона стала товстим канатом, який навіки зв’яже вас так міцно, що ніякі негаразди в житті не змогли розірвати ваші пута. Живіть мирно, не розгойдуйте ваш сімейний човен штормами сварок та лайки. Цінуйте та оберігайте один одного. З Днем весілля!

З лляним весіллям! Нехай ці чотири роки стануть приводом для того, щоб забути всі образи та моменти, коли хотілося сказати щось зайве. Нехай попереду чекатиме щастя, а терпець ніколи не лусне!