Ось уже 4 роки я щаслива з тобою, коханий. Вітаю нас із лляним весіллям. Бажаю, щоб ми з тобою гарно, а головне разом малювали картини свята на полотні з льону нашого кохання. Бажаю тобі завжди бути таким сильним, мужнім, сміливим, дбайливим та розуміючим чоловіком. Нехай у нашій сім’ї буде лад, нехай всі 4 сторони світу посилають нам удачу, успіх та благополуччя.

Дякую тобі, коханий, за ці дивовижні чотири роки. Вибач мені за всі зайві образи та сварки. Я хочу, щоб у тебе все було, щоб ти ні в чому не відмовляв собі. Нехай твоє здоров’я з кожним днем ​​покращується. Будь успішним і щасливим.

Вітаю з весіллям лляним, а це значить, чоловік мій коханий, що ми вже 4 роки разом. Будь щасливим у сімейному житті і пам’ятай, що завжди можеш покластися на мене і знай, що я люблю тебе!

Сподіваюся лляної постільної білизни тобі не позичати, адже настала наша четверта річниця! Кохане з року в рік наше кохання міцніє і ми все краще дізнаємося один одного! Хочу щоб так було завжди!

Чоловік, вітаю! Я дуже рада, що ми носимо горде звання сім’ї ось уже 4 роки. Ти став для мене таким рідним, таким близьким. Я хочу нам побажати, щоб з кожним роком ми з тобою долали всі труднощі, які зустрінуться на нашому шляху.

Дорогі, вітаю вас із лляною річницею! Ви разом уже 4 прекрасні роки, продовжуйте в тому ж дусі. Нехай кожен день у вашій родині будуть тепло та гармонія, взаєморозуміння та підтримка, яскравість та щирість почуттів. Будьте щасливі!

Ось уже 4 роки ми справжня сім’я, міцна та любляча. Нехай у нашому житті ще багато років буде наповнено щастям, а любов перемагатиме всі перепони та ламатиме всі стіни. Давай берегти одне одного завжди.

Мій коханий, чотири роки з тобою – це казка! Я так сильно тебе люблю, адже ти робиш наше життя прекрасним! Я ціную кожну мить, проведену разом, і сподіваюся, що з кожним роком ми ставатимемо все щасливішими! Я бажаю нам вічного кохання, взаєморозуміння, гармонії у стосунках та достатку!

Мій вірний супутник, коханий чоловік, вітаю з нашою 4-ою річницею, з лляним весіллям. Бажаю, щоб наше життя було пронизане світлом, красою та небесними квітами льону, бажаю тобі залишатися завжди моїм героєм і захисником сім’ї нашої, будь міцний, сильний, чудовий та розумний.

Коханий, любий, добрий мій, вітаю тебе з нашим святом лляного весілля! І нехай для когось 4 роки – це не показник, але для мене за цей час трапилося багато гарного та радісного. Ти — мій герой, і завжди їм залишайся, хай наша сім’я живе днями щастя та веселощів.