Вітаю з роковинами весілля! Сім років це добрий досвід сімейного життя, коли ви вже знаєте один одного і можете подолати будь-які труднощі. Бажаю, щоб цей семирічний етап став маленьким кроком у довгому чудовому життєвому шляху!

Вітаю від душі вас із мідним весіллям. Сім років у шлюбі, а 7 – щасливе число. Так нехай вам щастить, нехай кожен день для вашої родини буде неймовірно щасливим. Бажаю вам веселого оркестру для пісні кохання та високих нот благополуччя у житті.

Дороге подружжя, у вашу сьому річницю бажаємо вам життя без бід ще багато років. Вірте, що цифра 7 приносить удачу, а отже, попереду у вас — феєричне майбутнє, багато радості, позитиву, кохання, удачі та краси у стосунках, і в житті!

Ось і настало мідне весілля! З роковинами вас. Дорогі, вітаю вас з тим, що ви досі любите одне одного, живете у ніжності та теплоті. Зберігайте цю іскру на довгий час.

Цього семирічного ювілею бажаю вашій родині з кожним днем ​​наповнюватися найкращим: любов’ю, щирістю, гумором, щастям. Бажаю багато ніжних поцілунків, міцних обіймів, душевних вечорів, прекрасних ночей та яскравих подорожей.

Дорогі мої, прийміть у день свого мідного весілля щирі вітання! Кажуть, що число 7 має особливе магічне значення, так нехай і ваше спільне життя буде наповнене магією доброго чаклунства і дивом вічної любові. Бажаю вам жити завжди у повній розкоші, достатку та щастя.

У сьому річницю, на ваше мідне весілля, бажаю мільйон радісних емоцій та відчуттів. Нехай щоразу, коли ви дивитесь у улюблені очі, вас охоплюють трепетні почуття. Нехай 7 прожитих щасливих років у шлюбі залишать яскравий слід у житті та закладуть міцний фундамент для майбутнього. Бажаю радості, багатства, гармонії, жити в одному ритмі, в одній тональності та одними й тими самими цінностями.

У день мідного вашого весілля від щирого серця бажаю жити без печалів і бід. Разом ви вже 7 років, то нехай і чоловік, і дружина будуть на сьомому небі від щастя, нехай ваші почуття сповнені будуть трепету та ніжності, нехай ваші серця співають мелодію однієї тональності та ритму вічного кохання.

Вже 7 років Ваша спілка радує всіх нас і зігріває Ваші серця. Бажаємо, щоб з кожним роком він лише міцнішав, був незворушним і непорушним. По-справжньому любите, дбайливо зберігайте та відповідально цінуєте Вашу любов. Вітаємо з Мідною річницею!

Сьогодні у вас мідне весілля, ви разом цілих сім років! Я бажаю вам завжди залишатися такими ж закоханими один в одного і завжди насолоджуватися своїм сімейним щастям! Нехай у вашій родині пануватимуть лише мир, розуміння та любов!