Цей день переливається мідним блиском, адже сьогодні ваше мідне весілля. Вітаю вас з 7-річчям шлюбу і бажаю бути один для одного квіткою-семиквіткою і завжди виконувати заповітні бажання один одного. Нехай ваше мідне кохання завжди має високу електропровідність, передаючи від серця до серця ніжність, пристрасть і трепет.

Твою мідь! Вже 7 років як ви чоловік і дружина. Від душі вітаю з мідним весіллям і бажаю мідного лиску щастя, життя з шиком і невичерпної криниці любові! Бажаю дружині майстерно грати по всіх 7 струнах нервової системи чоловіка, бажаю дружину щодня створювати свої 7 чудес для дружини!

Вітаю з мідною річницею. Крута дата – ці 7 років подружжя. Нехай жодна ваша мрія ніколи не накривається мідним тазом, нехай кожен день вам дарує відблиск радості, усмішок та добра! Будьте на 7-му небі від щастя і продовжуйте розфарбовувати сімейне життя 7-ма яскравими кольорами веселки.

Ви з’єдналися і ось через 7 років, Ваша спілка перетворилася на красиві кристалики мідного купоросу, небесного кольору! Бажаю Вам від підвищення температури в спальні танути та плавитися у жарких обіймах один одного! Прагніть, щоб Ваш шлюб поступово наближався до дорогоцінного каміння! Вітаю з Мідною річницею!

7 років пролетіли, як мідний тазик, і у вас, мої дорогі, щасливе свято. Я бажаю вам, у вашу річницю, щоб ваш подальший шлюб був таким самим міцним, щасливим і сильним. Живіть дружно, не сваріться і нічого не діліть, адже девіз справжньої родини закладено в рівноправності «У сім’ї має бути все порівну! Дружині – шубу, чоловікові – краватка». З річницею!

З сімома щасливими роками у шлюбі ми Вас щиро вітаємо! Сьогодні Ваш союз став золотаво-рожевим і перетворився на сплав пластичного мідного серця! Будьте і Ви один до одного поступливими та гнучкими! З Річницею Мідного Весілля!

Пролетіли 7 років як один день, ніби вчора тільки весілля було. Нехай нерви залишаються такими ж сталевими, щоб кохання спопеляло лиха, зігрівало вас, а життя допомагало всі труднощі подолати. І нехай до глибокої старості ви йдете пліч-о-пліч!