Мій любий, коханий чоловіке, вітаю тебе з медовою річницею нашого весілля! Бажаю тобі, мій цукровий, щоби у тебе завжди був солодкий смак життя. Щоб усі негаразди та неприємності обходили тебе стороною. Нехай усі твої мрії здійсняться, і запаморочливе щастя супроводжує довгі роки! Я тебе дуже люблю!

Улюблений мій та бажаний чоловік, вітаю нас з нашим мідним весіллям! Дякую тобі за чудові 7 років спільного життя, за вірне кохання та незвичайне щастя. Бажаю тобі залишатися завжди таким же добрим і веселим, сильним і цілеспрямованим, люблячим та ніжним. Нехай шлюб наш буде міцним, нехай у нашому домі панує благополуччя і взаєморозуміння.

Променистий, щедрий і проникливий мій чоловік ось і прийшла наша мідна річниця весілля, з якою я тебе і вітаю! Всі наші 7 років сімейного життя просякнуті щастям, свободою, бездоганністю та довірою, нехай так буде й надалі, а мідна річниця лише зміцнить наші стосунки!

Дорогий мій чоловік, я вітаю тебе з нашою щасливою сімкою. Сьогодні у нас мідне весілля – 7 років шлюбу. Любий, бажаю тобі тримати в руках квітка-семиквітка, яка виконає наші бажання. Нехай наша любов і ніжність підносять нас на сьоме небо, нехай на всі наші сім бід нам вдається легко знайти вірну відповідь. Я люблю тебе і всім серцем бажаю, щоб ти зі мною був найщасливішим.

Дорогий мій і солодкий чоловік, коханий чоловік, вітаю тебе з нашими 7-ми роковинами, з мідним весіллям. Бажаю залишатися тобі міцним і сильним, відважним і сміливим, бадьорим і веселим, гарним і вмілим. Нехай у нашому житті все буде ідеально, нехай у домі завжди буде достаток і любов.

Чоловік вітаю з роковинами. Ми вже звикли один до одного, і знаємо про всі тонкощі та уподобання. Нас не поділити, адже ми такі ж тверді, як мідь. Бажаю нам розуміючи, достатку, щастя та кохання.

Дякую тобі за сім років чудовому спільному життю! Бажаю нам завжди залишатися закоханими один в одного, жити в гармонії та світі, а також просто бути щасливими людьми! Нехай у нашій родині буде багато позитиву, яскравих моментів та радісних подій!

З мідним весіллям нас, мій улюблений, славний чоловік! У народі кажуть, що 7 — щасливе число, то нехай ця дата стане для нас щасливою, нехай наші старання, мрії та успіхи ніколи не накриються мідним тазом, нехай усе, чого ми прагнемо, неодмінно здійсниться, і я бажаю тобі багато сил і абсолютної впевненості, щоб покрити міддю та захистити всі дроти, якими біжить наше кохання.

Вітаю мій коханий, мій славний і добрий чоловік із 7-річчям нашої родини, з мідним весіллям. Бажаю тобі блищати і сяяти в житті, як мідь на сонці, бажаю міцного здоров’я, матеріального достатку та удачі. Нехай все в нас, як і раніше, залишається добре, нехай наша любов зігріває нас завжди, нехай щастя наше не згасне ніколи.