Вашій родині 16 років, і я щиро вас з цією датою вітаю! У топазове весілля бажаю сяяти один одному, як топаз, дарувати одне одному свою любов і ніжність. Нехай у вашій родині буде гармонія, нехай у вашому домі не буде нудних днів та поганих новин. Щастя вам на довгі-довгі роки та благополуччя!

Сьогодні вас хочу привітати з топазовим весіллям, із чудовим 16-річчям сімейного життя. Бажаю вам здійснення великих надій і виконання добрих бажань, незгасної вірної любові і світлого щастя, міцного здоров’я всій сім’ї та благополуччя вашому дому.

Вітаю щиро з топазовим весіллям, з повноліттям вашого шлюбу! Бажаю вам також щасливо і красиво крокувати життям, домагатися разом всіх цілей і своїх бажань, наповнювати свої серця радістю і любов’ю, а будинок — достатком і затишком.

Вітаю вас із повноліттям спільного життя. У топазове ваше весілля від щирого серця бажаю блиску ніжності в топазі вашої любові і світла щастя в топазах ваших очей. Нехай у вашому домі завжди буде затишно, а в сім’ї добре і благодатно.

Ваша родина стала дорослою та самостійною, вітаю з 16-річчям спільного життя, з топазовими роковинами весілля. Нехай яскравими топазами горять, як і раніше, закохані очі, нехай одного щастя на двох вам вистачить років на сто, так це точно.

Мій ніжний топаз, моя радість і моє щастя, люба, улюблена дружина, вітаю нас з топазовим весіллям. Як швидко пролетіли роки і ми вже відзначаємо наше спільне 16-річчя. З тобою щодня свято. Я бажаю залишатися тебе такою ж яскравою, променистою, доброю, відкритою та дивовижною жінкою. Мила, нехай топаз нашої любові не втратить блиску, нехай у нашій родині завжди буде лад, благо, радість, достаток, гармонія та турбота один про одного.

Річниця весілля – це день народження вашої родини, і сьогодні їй виповнилося 16 років. Чудовий вік: багато вже пройдено, а попереду довгі роки сімейного життя. Не дарма цю річницю називають «топазовим весіллям»! Ваші стосунки зараз такі ж міцні, світлі та ніжні, як цей камінь. Нехай подружнє життя сяє, як огранований топаз, а у сімейних буднях завжди буде місце романтиці.

Мила, ласкава моя, дорога і незрівнянна рідна дружина, вітаю тебе з нашим топазовим весіллям. Сьогодні нашому шлюбу виповнилося 16 років. Сьогодні ми знову стали юними, мрійливими, натхненими та нескінченно закоханими одне в одного людьми. Я бажаю тобі, сонечко, сяяти яскравіше за найдорожчий і прекрасний топаз на світі, бажаю залишатися незрівнянною господинею і вірною хранителькою нашого сімейного вогнища. А поряд із такою красою та турботою я завжди буду щасливий. Люблю тебе.

Мила дружина, вітаю нас із топазовим весіллям. Нашому шлюбу вже 16 років, а начебто вчора ми з тобою лише поставили підписи у головному документі. Рідна моя, я бажаю, щоб твої очі завжди сяяли, як два топази, щоб щастю нашому не було межі, щоб у нашій родині завжди все було гаразд і благополучно.

Мила дружина, вітаю нас із топазовим весіллям, із 16-річчям подружжя. Рідна, сяй завжди яскравим топазом, мрій і співай, надихай мене своєю красою і приголомшливим внутрішнім світом, заряджай нас усіх позитивною енергією і дари всій родині свою прекрасну усмішку. Нехай у нас все буде здорово, нехай у нашій родині всі будуть здорові.