Дорогий мій чоловік, я вітаю нас із топазовим весіллям, із 16-річчям спільного життя. Дата у 16 ​​років — це час мрій, оптимізму, радості, веселощів і шлях цей спільний рік таким для нас і буде. Бажаю, щоб твої очі сяяли від щастя, як топази, щоби за тобою наша родина була, як за кам’яною стіною, за могутньою горою.

Дорогий мій чоловік, я вітаю нас із топазовим весіллям. Сьогодні нашому шлюбу виповнилося 16 років, а 16 років – це чудова пора, вік мрій та закоханості, великих надій та очікувань. І я бажаю, щоб усі наші плани успішно реалізовувалися, адже з таким сміливим, сильним та вірним чоловіком інакше й бути не може. Нехай топаз нашого кохання сяє з кожним днем ​​все яскравіше, нехай щодня спільного життя дарує щастя, натхнення та радість нашим серцям.

Дорогий мій чоловік, вітаю тебе з нашим топазовим весіллям, нашій родині сьогодні 16 років. Бажаю нам з тобою, коханий, незгасаючого розквіту щастя та достатку. Нехай блиском топаза сяють наші очі від радості та втіхи, нехай щодня нам дарує свої 16 моментів ніжності та свої 16 прекрасних миттєвостей.

З топазовим весіллям, дорогий чоловік. Нашому шлюбу 16 років, та й ми з тобою ще молоді та сповнені сил. Бажаю тобі, коханий, завжди бути таким сміливим, впевненим, хоробрим, справедливим, дбайливим, щирим і наполегливим, бажаю, щоб усе й завжди у тебе виходило як слід. Нехай у наші топазові роковини доля нам подарує незгасний топазовий блиск щастя в очах і вічний вогник ніжності для наших сердець.

З топазовим весіллям нас, дорогий. Ми у шлюбі вже 16 років – вік закоханості, мрій, натхнення. Тож нехай для нашої пари ця дата такою і буде. Бажаю тобі, коханий чоловіке, не втратити блиску щастя у своїх очах-топазах, бажаю, щоб наші почуття не втратили сили та щирості, щоб наша родина щодня проживала цікаво, чудово та щасливо.

Милий чоловік, я вітаю тебе з нашим топазовим весіллям, з 16-річчям нашого шлюбу! Нехай кожен наш день буде усіяний топазами щастя та радості, нехай кожна мить для нас буде прекрасною та романтичною, як світлий період життя двох закоханих підлітків. Щастя нам і здоров’я, і ​​будь впевнений, ти можеш все, ти в мене молодець!

Коханий, сьогодні нашому шлюбу виповнюється 16 років. Я вітаю тебе з нашим топазовим весіллям і бажаю тобі сяяти найяскравішим, найкрасивішим топазом у нашій чудовій подружній парі. Дорогий, нехай всі біди проходять повз нас, нехай з нами трапляється все найдобріше і найдобріше. Бажаю нашій родині здоров’я та ладу, а нам — вічного кохання, бездоганного щастя, матеріального блага та гармонії у стосунках.