Мила, ласкава моя, дорога і незрівнянна рідна дружина, вітаю тебе з нашим топазовим весіллям. Сьогодні нашому шлюбу виповнилося 16 років. Сьогодні ми знову стали юними, мрійливими, натхненими та нескінченно закоханими одне в одного людьми. Я бажаю тобі, сонечко, сяяти яскравіше за найдорожчий і прекрасний топаз на світі, бажаю залишатися незрівнянною господинею і вірною хранителькою нашого сімейного вогнища. А поряд із такою красою та турботою я завжди буду щасливий. Люблю тебе.

Мила дружина, вітаю нас із топазовим весіллям. Нашому шлюбу вже 16 років, а начебто вчора ми з тобою лише поставили підписи у головному документі. Рідна моя, я бажаю, щоб твої очі завжди сяяли, як два топази, щоб щастю нашому не було межі, щоб у нашій родині завжди все було гаразд і благополучно.

Мила дружина, вітаю нас із топазовим весіллям, із 16-річчям подружжя. Рідна, сяй завжди яскравим топазом, мрій і співай, надихай мене своєю красою і приголомшливим внутрішнім світом, заряджай нас усіх позитивною енергією і дари всій родині свою прекрасну усмішку. Нехай у нас все буде здорово, нехай у нашій родині всі будуть здорові.

З 16-річчям нашого сімейного та щасливого життя, моя найкраща дружина! Залишайся такою ж привабливою, світлою та коханою. Нехай топазове весілля стане орієнтиром того, що ми йдемо у правильному напрямку.

Мій ніжний топаз, моя радість і моє щастя, люба, улюблена дружина, вітаю нас з топазовим весіллям. Як швидко пролетіли роки і ми вже відзначаємо наше спільне 16-річчя. З тобою щодня свято. Я бажаю залишатися тебе такою ж яскравою, променистою, доброю, відкритою та дивовижною жінкою. Мила, нехай топаз нашої любові не втратить блиску, нехай у нашій родині завжди буде лад, благо, радість, достаток, гармонія та турбота один про одного.