Вітаю із Днем студента. Бажаю відриватися на повну, вчитися заліково, виглядати відпадає, жити не накладно і з кожним днем ​​наповнювати свої студентські роки крутими емоціями та веселими сабантуями.

Вітаю із Днем студента. Бажаю виглядати заліково і ставити лише високі бали у свою заліковку. Бажаю встигати і вчитися, і куралесити, бажаю щодня проводити з інтересом, крутим настроєм та стрімким просуванням до своєї мрії!

Вітаю з Днем студента, зі святом знебашених дій та божевільних ідей. Бажаю завжди жити на повну котушку, пролітати повз символи «STOP» на життєвому шляху до своїх мрій, горіти яскравою зіркою і не давати собі згаснути.

Бажаю, щоб до тебе прийшла халява, а не повістка, щоби всі твої бажання збулися… Сьогодні гуляй, пий, якщо хочеш — одружись, але головне до сесії проспись!

Бажаю спіймати халяву, щоб вона у вікно сама постукала до тебе. Бажаю скласти всі іспити автоматично, а заліки швидко та легко. Нехай весь матеріал запам’ятовується, а накопичені знання допоможуть стати професіоналом і мільйонером.

З днем ​​студента. Бажаю бути по життю прикалюгою, ніколи не вити білугою, мати щастя від півночі до півдня і нехай у житті не буде туго. Бажаю часто посміхатися, цілуватися, відриватися, веселитися та без хвостів здавати усі сесії.

Нехай вистачає стипендії не лише на батон із пляшкою кефіру, а й на веселі забави та розваги. Нехай хвости з навчання не викручуються, а будуть здані та подолані. Нехай покликання буде знайдено, а не втрачено. З днем ​​студента!

Нехай світло вчення висвітлює всі шляхи, щоби не було падінь і запинок. Нехай знання будуть на користь, а на шкоду лише їхня відсутність. Бажаю в день студента витратити стипендію на те, щоби нагодувати свій мозок розумними думками. Зі святом!

Вітаю із Днем студента. Нехай декан не напружує, нехай заліковка червоніє від «відмінно», нехай на парах не хилить у сон, нехай знання легко йдуть у твою головушку і нехай завжди залишається час на грандіозні веселощі і крутий відпочинок.

З днем ​​студента. Бажаю рідше напружувати булки і частіше радіти життю, адже у студента воно не може бути похмурим. Бажаю на парах перетворювати свій мозок на диво-флешку і скидати на неї всі важливі файли знань. Бажаю щодня то в кіно, то в басейн, то на ковзанку, то в кафе, але тільки без кислої міни та нудних думок. І неважливо, хто в тобі живе, гуманітарій чи технар, будь завжди на позитиві та в ударі!