Шановного та чудово викладача вітаємо з Днем студента. Бажаємо великих успіхів, творчої наснаги, загальної поваги та міцного здоров’я. Колись і Ви бували студентом, то бажаємо Вам частіше згадувати ті веселі та бурхливі роки, покращуючи тим самим собі настрій і виявляючи до студентів розуміння.

З Днем студента, дорогий викладач. Ви самі колись були у лавах студентів, Ви пам’ятаєте, як це весело та цікаво. Бажаємо Вам не втрачати запалу душі та бадьорості тіла, бажаємо зі своїми студентами завжди залишатися на одній хвилі. Нехай Ваші старання не проходять даремно, хай викладання приносить Вам успіх, добру славу, достаток та приємне спілкування з добрими людьми.

Вітаю Вас із Днем студента. Адже і Ви колись були веселим студентом із юною мрією та щирою надією. А сьогодні я Вам бажаю згадати той славний час, відчути себе знову вільним птахом і з гордістю душі повернутися в сьогодення, де Вас поважають та люблять студенти, балує та радує життя.

Мій дорогий викладач, хочу привітати Вас із Днем студента, адже наша освіченість та потяг до нових знань — Ваша заслуга та й Ви самі колись жили веселим студентським життям. Бажаю Вам міцного здоров’я та радісних спогадів юних років, порозуміння зі студентами та позитивної репутації серед викладачів, завжди чудового настрою та щастя для серця.

Ми, як наслідок ваших праць, хочемо привітати себе і всіх студентів цього дня, і побажати вам більше терпіння, сил і віри в нас! З днем ​​студента!

Чудового викладача вітаю з Днем студента та бажаю від душі світлих спогадів із веселого та щасливого студентства, великої поваги, бравих сил, чудового здоров’я, чудових ідей та успішної діяльності.