З Днем студента, подружко. Давай-но сесій без хвостів, пара без ниття про те, як хочеться спати, днів із приємними сюрпризами, романтичними моментами та шаленими веселощами. Бажаю освоїти свою професію, щоб стати асом своєї справи, успішної леді та супер-зіркою.

З днем ​​студента, подружка. Бажаю тобі залікових сесій, веселих пар, крутих, вдалих, незабутніх і неповторних днів студентства. Бажаю успішного навчання без занудних викладів та яскравого життя без жодних втрат.

З днем ​​студента, подруга. Бажаю викладачів, цікавих пар, незанудних одногрупників, твердих знань і веселих днів без втоми. Подружко, будь найкрасивішою, успішною, талановитою та крутою студенткою!

Улюблена моя подруго, з радістю вітаю тебе з днем ​​студента. Нехай навчання дається легко і невимушено, менше хвостів та двійок. Ніколи не засмучуйся і не турбуйся через дрібниці. Будь, як завжди, оптимістично налаштована і пам’ятай: ти найкраща.

З днем ​​студента, подружка. Бажаю встигати все: і добре вчитися, і розважатися з друзями, і курсові писати, і контрольні вирішувати, і з улюбленою сім’єю проводити час, і подорожувати, і мріяти, і любити, і успішно реалізовувати свої ідеї, і наповнювати цей світ яскравими посмішками. Будь найкрутішою студенткою, люба моя.