З Днем залізничника. І нехай Ви у статусі пенсіонера, але серце Ваше все також браво відбиває ритм паровоза-тук-тук. Від щирого серця бажаю здоров’я і миру, везіння і щастя, всіх благ і добрих подорожей довгими-довгими рейками радості, надій і втіхи.

Вітаю із Днем залізничника. І нехай Ви вже на пенсії, але все ж таки варто знати, що Ви завжди задавали правильний темп і бравий ритм для стукоту коліс поїздів. Бажаю Вам душевних зустрічей та теплих розмов за кухлем гарячого чаю, бажаю доброго здоров’я та щоразу щасливих світанків по рейках удачі та шпалах кохання.

Вітаю з Днем залізничника Вас і хочу побажати відчувати справжню гордість душі за зроблений шлях, згадувати частіше веселі моменти діяльності та найяскравіші маршрути життя. Нехай на пенсії серце не нудьгує, нехай поїзд Вашої долі продовжує впевнено мчати вперед рейками добра і удачі.

Вітаю Вас від щирого серця зі святом професійної діяльності життя — з Днем залізничника. Ви вірно відпрацювали на рейках удачі та шпалах натхнення, Ви заслужили свій відпочинок на пенсії. Бажаю часто згадувати прекрасні роки та веселі дні діяльності, бажаю жити з відрадою душі та відчуттям щастя всім серцем.

І нехай тіло на пенсії, душа, як і раніше, рветься до пошуків нових пригод із попутним вітром удачі на поїзді веселощів. Вітаю Вас з Днем залізничника і від щирого серця бажаю поваги та благополуччя, високого становища в суспільстві та справжньої втіхи душі.

І нехай вік уже пенсійний, і нехай немає колишньої завзятості у справах, я щиро вітаю Вас з Днем залізничника. Бажаю слідувати рейками щастя життя, мчачи повз шпали чергових успіхів і перемог. Нехай Ваші заслуги не будуть забуті, нехай серце Ваше відбиває ритм щастя, немов стукіт коліс.

Вітаємо з професійним святом, із днем ​​залізничника! Раніше ви працювали з поїздами, тепер, на пенсії, нехай вони возять вас у далекі спекотні країни на відпочинок. Нехай сонце Вас гріє, нехай душа буде спокійна та щаслива!