Рейки, шпали, переїзди, світлофори, станції та зупинки – ваше життя не схоже на інші. Ви повинні бути попереду поїзда та на чолі будь-якого руху. У День залізничника бажаємо вам грамотно керувати процесами, вчасно опускати шлагбаум та самостійно обирати станції прямування. Нехай повз пролітають негаразди, а кохання стане вашим головним попутником!

Вітаю із Днем залізничника. Бажаю чух-чух по життю легко та впевнено, гордо та красиво по рейках везіння, через шпали удач. Нехай робота не відбирає багато сил, нехай у твій вагон завжди заходять лише бажані пасажири та квитками твого серця. Бажаю жити приспівуючи, працювати з успіхом і жодного дня не проводити без сміху!

Вітаю із Днем залізничника. Бажаю не боятися ні спеки, ні морозів. Бажаю завжди справлятися з роботою тільки на відмінно. Бажаю вірити лише у добре. Бажаю зустрічати на своєму шляху лише добрих людей. Бажаю від кожної станції мрії завжди прибувати на станцію успіху та щастя!

У День залізничника бажаю тобі завжди встигати встрибувати в останній вагон поїзда, якщо він рухається на щастя, успіх і добробут! Нехай життя йде по накатаному, як поїзд рейками. Нехай тобі завжди горить зелене світло, а неприємності проносяться повз космічну швидкість!

З днем ​​залізничника! Нехай дороги будуть рівними, веселими та далекими, нехай приводять лише на відпочинок та до веселих подорожей. Здоров’я, сил та класної відпустки!

Нехай поїдуть на Колиму горе і смуток, щоб їхали в поїзді, а шум коліс заважав їм спати, і ліхтарі вздовж рейок світили в очі і засліплювали, не даючи секунди на відпочинок. Нехай розлуку та проблеми відвезуть потяги назавжди, щоб не було кому їх зустріти.

Нехай ніколи не спізнюються твої поїзди зі щастям та усмішками. Бажаю тобі сміху голосніше за гудок поїзда, а щастя нескінченного як маршрути. Я бажаю тобі, щоб йти вперед по життю, як склад, який ніщо не змусить зійти з рейок!

Вітаю з твоїм днем, залізничнику! Хочу побажати тобі ніколи не сходити рейки долі, не потрапляти під поїзд невдач і залишатися у вагоні щастя! Пам’ятай, що тільки від тебе залежить, на який перон приїде твій локомотив.

Вітаю всіх із Днем залізничника! Бажаю, щоб вам у житті ніколи не траплявся плацкартний вагон, а тільки Vip, щоб ваш поїзд мчав на всіх парах до мрії, а попутники траплялися веселі та заводні!