Бажаю довгої дороги долі рейками достатку та шпалами успіху. Вітаю із Днем залізничника. Нехай і в роботі, і у стосунках, і у будь-яких справах тобі завжди щастить!

Вітаю з Днем залізничника, бажаю шляхів без проблем, спокою та підтримки, гарного настрою, добрих людей!

Дорогі залізничники, з вашим професійним святом вас, ваша праця нам дуже важлива, будьте завжди бадьорими та в хорошому настрої!

Вітаю із Днем залізничника! Нехай вам дороги будуть швидкими, легкими з хорошими попутниками, але найголовніша дорога буде вашому серці — додому.

Дорогі залізничники, побажати хочу вам сил, удачі та нескінченного щастя. Нехай на дорозі життя вас завжди зустрічає зелене світло, нехай ваша праця завжди цінується за заслуги.

Вітаю із днем ​​залізничника! Бажаю активної життєвої позиції, затребуваності у роботі, успіху та миру. Бажаю не озиратися на невдачі, а з вірою дивитись уперед.

День залізничника приносить щастя нехай, а в роботі зітре всі труднощі зі шляху. Щастя та рівних доріг!

Вітаємо! Нехай життєві рейки не віддаляють від будинку, щоб шлях лежав через щастя і чекали рідні люди. Дякую, залізничники за роботу!

Давайте подякуємо тим, хто днями та ночами водить поїзди по залізницях. Сьогодні День залізничника. Нехай їм щастить, а на дорогах горить тільки зелене світло.

Вітаємо! Любові безліч вагонів, квитків щасливих виграшних, а успіх попереду нехай семафорить тільки зеленим!