Вітаю з Масляною. Бажаю крутої, чарівної, гучної, солодкої, смачної Масляної з подарунками та танцями, з піснями та реготом, з чудовою компанією та купою неймовірних чудес. Нехай живеться багато і як слід, нехай завжди є можливість лопати млинці з червоною ікрою.

Бажаю, щоб твоя душа розгорнулася, як широка масляна. Щоб на серці у тебе жайворонки заспівали. Гуляй і веселися весь цей тиждень. Адже масляна — це не лише привід пройтися по гостях, легально випити стопочку і закусити млинцем, весело провести час із ріднею та друзями, а й економно для кишені повечеряти в гостях млинцями з олією, а де, навіть і з ікрою, як пощастить. З Масляною!

Бажаю доброї Масляної, смачних млинців та солодкого життя, як мед! Нехай стіл буде сповнений, а зайві кілограми не помітні! Рум’яних щічок, як у пиріжка, без надлишок жирку та живота! Залишіть у минулому всі негаразди та негоди, а з яскравою весною зустрічайте тільки щастя! Є ложкою чорну ікру і бути багатим за своє життя!

Весна вже на носі, настав час проводити зиму. Скористаємося нагодою побалувати себе та друзів млинцями з олією, ікрою, сметаною та чаркою вина для веселощів, танців та гарного настрою. А зима нехай горить синім полум’ям, вона вже порядком набридла, забирає з собою холод і нудьгу, а нам залишить веселощі та затишок. Зі святом!

Вітаю з Масляною! Бажаю смачних млинців до відвалу та найсолодшої олії. Бажаю щастя без кордонів і найвірнішого кохання. Нехай зима йде і забирає із собою всі погані спогади. Нехай попереду на тебе чекає святкове, радісне та чудове життя!

Ось і Масляна постукала у двері! І чекає, що ми спалимо її опудало на багатті! Бажаємо Вам побажати весело проводити зиму та об’їдатися млинцями цілий тиждень! Декілька зайвих кілограмів зовсім не перешкода!

Вітаю з Масляною. Нехай попа не злипне від солодких млинців. Нехай душа співає та веселиться. Нехай ця Масляна ніяк не позначиться на фігурі. Бажаю шаленого настрою, весняного натхнення, крутих подарунків. Бажаю, щоб не коту, а тобі все Масляна була. Бажаю, щоб усі проблеми були послані до п’ятої точки. Бажаю, щоб разом з Масляною в твоє життя прийшла удача та пруха.