Запрошуємо на яскраве та веселе свято. Адже Масляна на носі. Нехай цей день відкине у бік проблеми та турботи, нехай свято всім подарує лише радість, світло надії та гарний настрій. Чекаємо на Масляну, щоб Ви покуштували смачних млинців, випили чарочку міцного, гарно потанцювали і, може, навіть заспівали!

Запрошуємо на веселе гуляння, на добре прощання з цією зимошкою-зимою! Масляна на дворі, а значить, ніколи нудьгувати. Пора млинці їсти, пора пісні співати, пора дітей бавити, пора знову мріяти. Запрошуємо на свято Масляної. До того ж, не виключено, що головний подарунок дістанеться саме вам!

Запрошуємо Вас на чудове та веселе свято, де вже точно пригостять смачними млинцями. Скоро Масляна і ми будемо раді бачити Вас на нашому гулянні. Солодкі півники та гучні пісні, млинці з олією та медом, а захочете – можна і з варенням, і з ікрою. Чекаємо на Вас і без відмовок. Адже з Вашою усмішкою, з теплотою Вашої душі ця Масляна неодмінно буде втішною, живою та радісною урочистістю!

З Масляною всіх хочу привітати та побажати смачних млинців, солодких начинок, жирного та ситого життя!

Приходьте у гості до нас. Ми наллємо вам там сто грамів. Дамо млинець закусити, щоб було солодко жити. Будемо пісні співати та пити, щоб зиму проводити. З Масляною!

Запрошуємо вас проводити зиму та відсвяткувати з нами прихід весни! Зустрінемо її разом веселими піснями, танцями, частівками, смачними млинцями та гарним настроєм. Приходьте до нас, не пошкодуєте!

Ми запрошуємо Вас відзначити з нами це чудове свято у добродушній компанії! Смачити шедеври кулінарії у вигляді млинців з різними начинками! Розділити з нами традицію спалювання опудала Масляної на багатті!

Зима йде, весна стає господаркою Землі! Запрошуємо на веселе свято із цього приводу! Нехай яскраве гуляння та ніжне прощання подарують море позитивних емоцій! Нехай Масляна виконає всі ваші заповітні бажання!