Зима йде в новий шлях, а ми навесні зустрічаємо. Їмо більше ми млинців, а опудало спалюємо. Нехай весна прийде не пізно і вкриє нас теплом. Ну а ми пробачимо один одного у цей день святий.

Давайте сьогодні пробачимо один одному всі образи, давайте забудемо всі непорозуміння, давайте разом із опудалом масляної спалимо всі прикрощі, злість і прикрість. Нехай душа наповниться радістю та трепетом, а серце нехай дзвінко стукає в очікуванні весни.

Веселої, доброї, смачної Масляної! Бажаю запалу, радості та щастя! Нехай весна прийде у ваш дім та ваше серце. Найголовніше — знайти в собі сили пробачити кривдникам, і щоб сум залишився в минулому.

Нехай останній день Масляної принесе радість, веселощі та відмінний настрій. Нехай на душі буде спокійно, а в хаті затишно. І нехай Прощена неділя віднесе всі образи, всю злобу і всю прикрість. Прошу мене пробачити, і я прощаю за все.

Нехай у Масляну вас зустріне яскраве сонце, що зігріває вашу душу, а в Прощену неділю — сонце, яке подарує сміливість вибачатися у всіх своїх близьких і небайдужих вам і бути прощеним.

Пробач мені і відпусти від серця всі колишні образи та сумні спогади, адже сьогодні — Прощена Неділя. А також хочу привітати тебе з Масляною і побажати смачного і ситного життя, багатого і вірного кохання, вічного і сонячного щастя!

Вітаю зі святами весни, що наближається! Нехай сонцем і теплом зустріне нас вона на Масляну, а Прощена неділя допоможе забути всі негаразди та образи!

Вітаю з Масляною та Прощеною неділею. Хочу побажати тобі всього найкращого і прошу простити мене за все. І нехай твоє життя буде солодким, ситним, довгим і щасливим, а ще багатим, веселим, сонячним і щодня святковим!

Вітаю з Масляною та Прощеною неділею! Прошу пробачити мене за все і прийняти найкращі побажання щастя, радості, достатку та душевного тепла. Нехай серце не тривожиться через дрібниці, нехай у твоєму житті настане весна любові та блага!

Вітаю з Масляною та Прощеною неділею! Бажаю, щоб у вашому оточенні не було кривдників, а якщо такі були, вибачте їх і відпустіть. Краще насолоджуйтеся прекрасною весною і пригоститься найсмачнішими млинцями!