У свято Трійці щиро вітаю. Світла і радості бажаю в житті, добра і щастя — в домі, щирості та добра — в душі, любові та натхнення — у серці, світу над головою, сонячної погоди — за вікном.

У день світлого, теплого свята Трійці – бажаю добра, благополуччя, частіше дарувати всім свою сліпучу усмішку, бути терпиміше і великодушніше до оточуючих нас людей, проявляти чуйність і врівноваженість, завжди бути чесним перед самим собою.

Більше надій, успіхів та виконання бажань. Нехай можливості будуть гнучкими та свідомими. Менше контролюй себе, живи по совісті, розвивайся, відчувай та спрямовуй позитив. Здорових міркувань та довіри до оточуючих.

Вітаємо Вас із прекрасним святим червневим святом Трійці, бажаємо, щоб Ви та Ваша родина були завжди під захистом Божої, нехай у Вашому домі буде достаток, затишок та спокій. Бажаємо Вам здоров’я, благополуччя та кохання!

Від щирого серця вітаю зі святом Трійці. Нехай навколо все буде добро і зелено, нехай убік підуть проблеми життя, нехай забудуть образи та тривоги, нехай ніжним ароматом надії та яскравим світлом радості наповниться твоє життя.

Не працюйте сьогодні, день святий вшануйте. У будинок гостей ви скликайте, Храм сьогодні відвідаєте. І Господь відвідає вас і благословить сім’ю. Божого вам благословення. З днем ​​Отця і Сина та Святого Духа.

Миру вашому дому, а вам — усмішок на обличчі та світла в очах. Бажаю, щоб берег від усіх напастей ангел-охоронець, а удача, успіх, щастя та благодать завжди вели за руку, захищаючи від негараздів та неприємностей. З Трійцею!

Усіх православних вітаю зі святим святом Трійці! Побажати хочу жити у світі з усіма і не грішити, бути чуйними до чужої біди та вміти співчувати, любити все, що оточує та цінувати свободу.

У це прекрасне світле свято бажаю бути в гармонії з душею і серцем. Нехай кожен день буде наповнений теплотою та радістю, любов’ю та свободою. Здоров’я, миру та добра.

Вітаю з днем ​​святої Трійці. Будь здоровий, бережи мир у домі своєму, турботою оточи дорогих і близьких серцю людей. Хай буде Господь з тобою, де б ти не був!