У це важливе християнське свято, я щиро бажаю безлічі хороших і позитивних спогадів. Нехай цей день принесе лише приємні та довгоочікувані зустрічі з близькими та дорогими людьми, мудрі та шляхетні думки та ідеї, нехай цей день буде сповнений лише позитивних та життєрадісних емоцій та вражень.

З Трійцею. Нехай усе погане забудеться. Нехай у серці залишиться вірне кохання та світла надія. Нехай із життя назавжди підуть негаразди та проблеми. Нехай попереду чекають сонячні дні та квітучі сади щастя!

З Трійцею. Бажаю зелені трав та надій. Бажаю яскравого світла від сонця та близьких людей. Бажаю любові до цього світу та Бога. Бажаю радості кожного дня та цього свята. Бажаю здоров’я, благополуччя, віри, насолоди душі та доброти серця!

З Трійцею, що настає! Нехай це світле свято принесе вам здоров’я, святі захистять від негоди, втричі збільшить щастя, благополуччя та процвітання.

З Трійцею, що настає! Нехай світле свято подарує вам умиротворення та відчуття гармонії! Нехай Всевишній почує ваші молитви і дасть вам усе, чого ви потребуєте!

Вітаю вас із наступаючим днем ​​святої Трійці! Нехай віра в найкраще ніколи не покидає ваші серця, нехай ваша душа не знає горя та смутку, нехай ваші обличчя світяться щастям та усмішками. Щастя та безтурботності у всьому.

Вітаю з Трійцею. Хочу побажати міцного здоров’я вам та вашим близьким, добра, щастя, легкості, кохання та просто гарного настрою. Нехай родина та вірні друзі завжди будуть поруч, у будинку завжди буде тепло та затишно, а сонце світить ще яскравіше.

Вітаю з Трійцею. Бажаю прогнати геть усі суми. Бажаю зібрати ароматні квіти та трави. Бажаю забути всі невдачі. Бажаю впустити у своє серце надію та любов. І нехай Пресвята Трійця обов’язково допоможе здобути духовну свободу, внутрішню впевненість і силу! Бажаю миру, достатку, щастя та добра!