У свято Трійці бажаю бадьорості духу, великого щастя, довголіття, здоров’я, кохайте та будьте коханими!

У свято святої Трійці бажаю вам душевно бути завжди у доброму здоров’ї, нехай не буде проблем, а добро, мир, благополуччя та успіх завжди йдуть поряд з вами!

У свято великої Трійці нехай збудуться всі надії, і наповниться серце щастям, нехай запалиться яскраве світло у житті та оселиться радість у душі.

У день Святої Трійці бажаю тобі завжди вірити у добро і сподіватися на краще. Пам’ятай, що після дощу завжди виходить сонечко!

У день святої Трійці бажаємо вам душевної благодаті, тепла та спокою.

У велике свято Трійці бажаю всім вам благодаті Божої, затишку та тепла у серці, спокою в душі, радості неземної, здоров’я тілу!

У велике свято Святої Трійці бажаю вам миру, тепла та неодмінно гармонії. Нехай усі печалі та біди відлетять геть, залишаючи місце всьому радісному та позитивному.

У це світле свято Трійці бажаю затишку в будинку, тепла в душі, кохання в серці, добрих стосунків із ближніми, кохайте та будьте коханими!

Вітаю з Трійцею та всім серцем бажаю ловити подих вітру удачі, прикрасити зеленню надій та строкатістю мрій своє життя.

У чудове свято Трійці хочу від душі побажати мирного неба, ясної думки, доброї надії, міцного здоров’я, квітучого щастя, трепетного кохання та невтомної віри!