Бабусю, кохана, ти наш янголятко, бажаю тобі залишатися такою доброю до кінця, дуже тебе любимо, з днем ​​народження рідна!

Бабуся моя кохана, з днем ​​народження тебе! Бажаю від щирого серця міцного здоров’я і довгих років життя. Усміхайся частіше і завжди в хорошому настрої!

Бабуся моя кохана тебе від душі з днем ​​народження, будь з Господом, будь здоровою і завжди найдобрішою, люблю тебе!

Бабуся з днем ​​народження, відмінного тобі здоров’я, нехай життя буде тобі радісним, без переживань і тривог!

Бабуся вітаю! Живи ні в чому не потребуючи, щоб кожен день був насичений щастям та любов’ю! Нехай на столі твоєму буде достаток, а в домі радість. З Днем народження!

Бабуся наша кохана, ти мудра, енергійна та молода. Залишайся завжди так само довгі роки. Ми дуже любимо тебе. Бажаємо тобі нескінченного щастя та ніжних почуттів.

Бабуся моя рідна, з днем ​​народження. Хочу побажати тобі багато здоров’я. Бажаю тобі сонячних днів, веселих днів, рідних та друзів поряд. Нехай пенсія буде гідною, а дід завжди буде поряд.

Бабуся у твій день народження бажаю щастя, як у добрих казках, радості, як у гарних піснях. Ще бажаю завжди залишатися володаркою міцного здоров’я та чуйного серця.

Бабу, ти моє сонечко, тішуся твоїй нескінченній доброті, дякую тобі за те, що ти є, щастя тобі і з днем ​​народження!

Бабуся, рідна, бажаю більше хороших, радісних днів, будь щасливою, душею молодшою, не хворій і залишайся такою ж гуморною і пустотливою! Люблю тебе!