Бабуся, я вітаю тебе з днем ​​народження. Онук усім серцем бажає тобі щодня зустрічати бадьоро та радісно, ​​а завершувати з відрадою на душі. Нехай усе, що ти задумала, у тебе виходить, нехай ніхто і ніколи не зможе зруйнувати надії твого доброго серця.

Бабуся, твій онук вітає тебе з днем ​​народження. Мила моя, я всім серцем бажаю тобі здоров’я міцного, щастя безмірного, настрою чудесного та серцевої втіхи. Бабуся, нехай кожне число календаря має безліч радісних миттєвостей та приємних зустрічей для тебе.

Бабуся моя люба, твій онук щиро тебе вітає з днем ​​народження. Бажаю тобі, рідна, відчувати себе на тверду п’ятірку, перебувати завжди у чудовому настрої та при оптимізмі, бажаю творчих ідей, різнобічних захоплень та успішних справ, бажаю блага у домі та щастя на душі.

Вітаю, люба бабусю, з днем ​​народження. твій онук тобі бажає бадьорості та сили, поваги та доброти душі, веселого настрою та прекрасного самопочуття, міцної любові рідних та радісних свят, успіху у твоїх справах та світлих надій.

Вітаю тебе, люба бабуся з днем ​​народження. твій онук тобі бажає міцного здоров’я та неймовірної радості душі, веселих свят у колі близьких та доброї надії, сімейного щастя та блага у домі, чудового настрою та великої удачі.

Моя рідна бабуся. Я щиро бажаю тобі щастя і здоров’я. Твоя турбота, ласка і затишок, який ти вмієш створювати, є дуже важливими для мене. Дякую тобі за все, я тебе дуже люблю. З Днем народження тебе!

Моя мила бабуся, прийми від онука вітання. Нехай цей день народження змиє смуток і смуток із твого життя, наче морська хвиля розмиває пісок. Бажаю тобі щодня зустрічати з доброю усмішкою та проводити його в променях радості та кохання близьких людей.

Мила бабуся, твій онук вітає тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі, рідна, щасливих днів, наповнених оптимізмом та радістю, успіхом та веселощами, удачею та добром. Будь міцно здорова, бабуся, щиро кохана і завжди чудова.

Кохана бабусю, з днем ​​народження тебе! Я бажаю, щоб ти була завжди здоровою, такою ж веселою, доброю і ще багато років готувала мені, твого онука, свої неповторні смаколики!

Онук сьогодні вітає кохану бабусю. Бажаю тобі, люба, міцних сил і міцних нервів, оптимізму душі та поваги оточуючих, веселого настрою та сімейного блага, добрих свят та великого щастя.