Бабуся, з днем ​​народження тебе. Бажаю тобі капусти та густої зелені не лише на городі, а й у гаманці. Бажаю тобі бути соковитою морквою, веселою помідоринкою із задеринкою, молодою картоплею, ягодою-малиною та квітучою яблунею!

Бабуся моя, вітаю тебе з днем ​​народження, ще з одним роком мудрості та щасливого життя! Я тобі бажаю, щоб душа радісно співала пісні Кадишевої та Пугачової, а тіло весело мчало в танець, щоб, бабусю, ти була ще ого-го-го багато років. Залишайся для кожного різним: для когось пеки смачні пиріжки, для когось будь жінкою-загадкою, а комусь – вилами під зад.

Бабусю-лапулечку, з днем ​​народження тебе, люба! Бажаю ніколи не стати буркотливою старенькою, а завжди залишатися найдобрішою, веселою, бешкетною і непосидючою бабулею. Ти – мадам елегантності та вишуканості, ти – людина тепла та краси, такою завжди і залишайся. І нехай у твоєму подвір’ї завжди буде свято.

Вітаю з днем ​​народження, бабусю. Бажаю ніколи не бути сварливою та буркотливою бабкою, бажаю здоров’я, хоч все поле переорати, бажаю здобних та смачних пиріжків, радісних пісень душі та настрою, хоч у танок іди.

Бабуся-ріднуля, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю з легкістю і колишнім запалом коня на скаку зупиняти, бажаю залишатися чудовою жінкою, справедливою та красивою королевою по життю, задерикуватою та веселою жінкою у своїх колах.

Бабуся моя, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі не хворіти і ще століття прожити, людей зараз не знати, роками бурхливої ​​молодості і соковитої зрілості особливо дорожити. Бажаю тобі пурхати щодня, як метелик, бути милою і доброю, як сонечко.

З днем ​​народження, бабуся. Бажаю менше прань і прасування, менше прибирань і зневіри, бажаю більше радості та веселощів, більше приємних турбот та свят душі. Бабуся, бажаю бути активним і бадьорим, як електровіник, швидким і лихим, як моторний човен. Розквітай кольором щастя та співай пісні кохання!

Привіт бабуся вітаю тебе з днем ​​народження. Я нарешті оговтався після харчової коми, в яку ти увігнала мене своєю смачною і ситною їжею. Спасибі тим санітарам, що тягли мене в лікарню разом з пиріжками, що ти мені передала, згодом після твоєї роботи всі хворі одужали від моєї роботи, а потім вже нарешті одужали. Бажаю тобі довгих років життя бабуся, і щоб усі цінували твою турботу, яку ти проявляєш людям, наркоманам, повіям та шкідливим продавщицям, які погано вважають тобі здачу. Завдання молодого покоління – це турбота про старе покоління, адже ми все ціле живемо завдяки вашій праці. Дякую, що ти є бабуся!

Бабуся, з днем ​​народження тебе. Бажаю тобі якнайменше бурчати і більше посміхатися, на погоду уваги не звертати і завжди молодий залишатися, пекти пироги на всю нашу родинну юрбу, поливати на клумбі красиві квіти і бути найкращою бабусею нашої держави, адже і майстриня, і велика вмілиця — це ти.

Бабуся-лапуля, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі залишатися в душі завжди молодою з задорушкою та родзинкою. Бажаю, щоб ноги ще рвалися в танець, щоб серце співало, а душа цвіла, щоб твоя краса була вічною. Бабуся, бажаю тобі незламного здоров’я та довговічного щастя.