З днем ​​народження вітаю найкращого діда, милого дідуся, людину слова, честі та гідності. Бажаю тобі бути матірим і спритним, як ховрах, гордим і вільним, як вовк, сильним і сміливим, як лев, працьовитим і успішним, як бобр, гарним і розкішним, як павич, непередбачуваним і унікальним, як хамелеон.

З днем ​​народження дідусь! твої роки вже можна сміливо складати у скарбничку та відкладати на велику пачку цукерок кис-кис. Після цих цукерок у мене явно не буде зубів, але ти вже випередив перебіг подій. Можна позаздрити твоєму способу життя ти ж до своїх років маєш чудову звичку бути чистою і доглянутою людиною. Я завжди радий послухати твої захоплюючі історії про твою спортивну кар’єру і на твій футбольний м’яч, що ти ховаєш під сорочкою. Бажаю тобі все більше і більше набувати мудрості і бути найкращим мовником історій по всій окрузі, щоб ти дожив до моєї пенсії і був живою пам’яткою історії. Усього тобі найкращого діда!

Діду, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі залишатися героєм свого часу, жити з душею Робін Гуда та можливостями Тутанхамона, бажаю тобі родючої землі та доброго врожаю, як у феодала, веселої душі та серцевої радості, як у Чарлі Чапліна, але при цьому не забувай, що ти все-таки наш найкращий дід.

Супер діда вітаю з днем ​​народження. Я бажаю тобі, мій золотий сталевих нервів і такого ж здоров’я, в душі залишатися завжди відв’язним і кльовим пацаном, бажаю бути щасливим і коханим, як бджілка Майя у справах невтомним.

Сильніше за Геракла, розумніший за Архімеда мій діда. Вітаю з днем ​​народження, мій любий. Бажаю не тухнути в пору своїх років і не паритися ні про що, бажаю дивуватись по-молодецьки і зависати на гребені хвиль свого прекрасного життя.

Найвеселішого та найдобрішого діда вітаю з днем ​​народження. Дорогий мій, будь по життю молодим перцем, душею компанії та коханим душкою. Бажаю тобі, дідусю, невтомних сил, міцного здоров’я та безмірного щастя.

З днем ​​народження, дід. Бажаю по життю залишатися Побєдоносцем, для сім’ї бути полководцем, душею та серцем — живописцем, за долею — щасливцем, а за вдачею — справжнім красенем.

Дідусю, у твій день народження хочу побажати тобі вірної теорії щастя життя та постійної практики радості та веселощів. Діда, бажаю не хворіти, не серчати, не відчувати на серці вантажу і ставити ганчірки будь-якому кривднику твоєї родини.

Генерале ти наш, дідусю, з днем ​​народження тебе. Бажаю бути не якимось там старим із казки про золоту рибку, бажаю бути справжнім царем і жити розкішним царським життям, як, наприклад, Салтан. Здоров’я тобі, діду, і бадьорого заряду щодня.

Супер-пупер-мега-діду, вітаю, рідний, з днем ​​народження тебе. Бажаю бути великим і могутнім, як лев, уважним і зосередженим, як ховрах, веселим і задерикуваним, як дельфін, здоровим і сильним, як бик, балакучим і доброзичливим, як папуга.