Дорогий і дуже коханий мною, дідусю! Все твоє життя як яскравий і показовий приклад для мене. Я так люблю тебе і дуже пишаюся, що мій дідусь саме ти. Будь поряд зі мною, радуй і здоровий, а більшого і не треба.

Дорогий дідусю, твоя онука хоче побажати у твій день народження тільки добрих новин і лише щасливих емоцій. Нехай твої роки будуть твоїм багатством, хай твоїми досягненнями, успіхами та вчинками пишається вся наша родина. Будь здоровий і міцний!

Дідусю, коханий, вітаю тебе з днем ​​народження! Хочу побажати тобі здоров’я, бадьорості, мирного неба над головою та більше приводів для посмішок. Дякую тобі за твої поради, підтримку та кохання. Я все це дуже ціную і міцно-міцно тебе обіймаю!

Дідусю, любенький мій! З Днем народження! Дякую тобі за те, що є — такий розумний, мудрий, чесний, справжній і привітний чоловічок. Бажаю тобі довгих років життя, гарного настрою та незабутнього відпочинку в компанії близьких серцю людей.

Дідусю, мій любий дідусю, з днем ​​народження тебе! Залишайся завжди здоровим, бадьорим, класним вигадником найсмішніших жартів. Бажаю тобі більше позитиву та активного відпочинку. Кохаю!

Дідусю, мій дорогий, з днем ​​народження! Ти в мене найвеселіший, найдобріший і найкращий дідусь на світі! Живи довго, ніколи не хворій, ніколи не сумуй і не сумую. Я дуже тебе люблю. Мені завжди з тобою цікаво та весело. І нехай тобі завжди буде гаразд!

Дідусю, дорогий, з днем ​​народження! Живи з радістю та оптимізмом ще багато років! Нехай життя нічим не засмучує, будь бадьорим і активним! Абсолютного щастя, міцного здоров’я та удачі! Ти найкращий дід у світі!

Внучка дідуся вітає з днем ​​народження. Милий мій і дорогий, бажаю тобі оптимізму душі та бадьорості духу, щирої любові сім’ї та міцного здоров’я, наче медовуха. Нехай кожен день твій буде світлим і плідним, нехай характер залишається твердим, а настрій задерикуваним.

Дідусю! Я така рада і щаслива відзначити разом з тобою черговий день твого народження. Привітання моє повне щирості та любові до найкласнішого діда. Ти мій друг, а не просто дідусь. Довгого та радісного життя тобі! Залишайся цікавим та веселим.

Сьогодні онука вітає з днем ​​народження дорогого дідуся. Бажаю тобі від душі великих сил та доброго здоров’я, добра в сім’ї та душевного щастя, бравих ідей та щирої пошани, світлої любові рідних та бадьорості на довгі роки.