Прадідусь — звучить гордо. Адже виховати дітей — це одне, балувати онуків — зовсім інше, а ось няньчити правнуків можуть лише особливі люди. Бажаємо прожити ще багато років, не хворіти, не засмучуватись по дрібницях. Ми вас любимо. З Днем народження!

Дорогий прадіду, ти сміливо і браво крокуєш життям. І сьогодні в день твого народження я хочу від душі тебе привітати та побажати мудрості та світлого розуму, доброти та чуйності серця, непереможного оптимізму та спокою душі, миру за вікном та добра в домі.

Дорогий прадіду, від щирого серця дозволь привітати тебе з днем ​​народження. Бажаю з цим роком не втратити бадьорості та сил, а стати лише міцнішим та щасливішим. Нехай твій вік дарує можливість присвячувати себе цікавим заняттям та коханим людям.

З днем ​​народження, любий мій прадіду. Я бажаю тобі найміцнішого здоров’я, як морози на Півночі, як коньяк із колекції, як стіни Китаю. Прадіда, нехай світло твоєї душі не меркне, нехай кардіограма твого серця залишається чудовою. Бажаю тобі лише радісних, добрих та щасливих моментів життя.

Дідусь коханий, з днем ​​народження тебе, любий. Бажаю тобі ще багато років здоров’я. Нехай твої сили, бадьорість, справедливість та оптимізм для нас усіх будуть прикладом та стимулом для життя. Прадіду, бажаю гарного настрою, теплої погоди за вікном і в душі.

Дорогий прадіду, з днем ​​народження тебе. Бажаю бадьорості та сил, впевненості та оптимізму. Будь веселим трактором, який браво підкорює простори полів щастя, будь сміливим бульдозером, який долає будь-які перешкоди на шляху до успіху, будь доброю ковзанкою, яка розгладить будь-яку нерівність і втрясе конфлікт, будь відважним підйомним краном, який піднімає вгору прапор своєї сім’ї. Здоров’я тобі, прадіду, та добробуту.

Дорогий прадіду, вітаю тебе з днем ​​народження. Вік – це всього лише рахунок років і це не головне, головне – як ти почуваєшся, чим пишаєшся, чого досяг і чого ще хочеш отримати. Бажаю тобі, діду, міцного здоров’я, бадьорої та доброї посмішки, юного оптимізму та мудрості сивини! І обов’язково зустрічай кожен новий день у чудовому настрої та з цікавою справою.

Дорогий прадіду, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю, щоб ти жив довго, допомагав нам порадами, щоб здоров’я та життєві сили не покидали тебе! Бажаю тобі ще багато радісних днів, кожен з яких принесе посмішку, насолоду та багато приємних моментів!

Дорогий прадіду, від щирого серця вітаю тебе з днем ​​народження. Хочу побажати щодня зустрічати з доброю надією та міцним здоров’ям, часто згадувати веселощі молодості та яскраві перемоги свого життя. Прадідусю, нехай серце твоє не втомлюється браво битися, нехай у твоєму домі завжди буде тепло, затишно та радісно.

Дорогий і шановний прадіду, вітаю тебе з твоїм днем ​​народження. Бажаю тобі невпинної наснаги та радості новому дню, міцного здоров’я та сімейного благополуччя, затишного та світлого будинку, великої поваги та турботи близьких, втіхи душі та бадьорого настрою.