Вітаю, друже, тебе! Настрій нехай підлітатиме до самих небес, щоб гори подарунків, сміху, веселощів та радості. Нехай з кожним роком ти стаєш сильнішим, впевненішим і досягаєш будь-яких бажань.

Вітаю, друже! Бажаю багато іграшок, радощів, веселощів, настрою. Нехай від радості ти підлітаєш до небес, а поруч друзі тільки будуть, які розділять щастя. Зі святом!

Вітаю тебе, друже! Нехай буде завжди весело і радісно, ​​нехай у кожній війні ти перемагаєш, нехай здобуваєш перемоги і над життєвими подіями, що з’являтимуться і відбуватимуться як цікаві пригоди!

Хочу привітати тебе з днем ​​народження та побажати гарного святкового настрою та веселощів сьогодні! Нехай твої загадані бажання збуваються. Будь здоровий і щасливий. І нехай у тебе буде багато справжніх друзів та близьких людей!

З днем ​​народження, друже. Бажаю сміливим та веселим капітаном підкорювати простори життя, досягати великих успіхів. Бажаю, щоб батьки не лаяли. Бажаю, щоб друзі не зраджували. Бажаю, щоби заняття не втомлювали. Будь завжди добрим другом і хоробрим хлопцем!

З днем ​​народження, друже! Хочу побажати тобі завжди залишатися таким самим вірним і справжнім другом, щоб у тебе було все, чого ти хочеш і батьки любили, робили щасливим і ніколи не лаяли!

З Днем народження друг! Хочу побажати тобі, щоби все про що ти мріяв чи мрієш — збулося якнайшвидше. Крокуй впевнено по життю, нічого ніколи не бійся і сміливо бери все у свої руки!

Підкоряй висоти, будь відважним, сміливим, справедливим. Цінуй життя, довіряй інтуїції, користуйся популярністю серед друзів, дивуй світ своїми здібностями, живи в задоволення, слідуй своєму серцю.

Вітаю тебе з днем ​​народження, любий друже! Бажаю, щоб ти ріс здоровим і сильним хлопцем, якнайчастіше посміхався і насолоджувався прекрасною часом під назвою «дитинство»! Нехай виконуються твої мрії, а всі близькі та рідні люди тебе шалено люблять!