Мій колишній друг, колись вірний мій товаришу, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі чудового та красивого життя, щирого кохання та великого щастя, стабільного успіху та добра, надійного благополуччя та удачі, світлої надії та домашнього тепла.

Колишнього друга вітаю із днем ​​народження. А побажати хочу тобі удачі та везіння, великих перемог та бравих починань, великих справ та доброї слави, спокою душі та серця, щирого щастя та справжньої любові.

Кажуть, колишніх друзів не буває. Наші шляхи розійшлися. Але я пам’ятаю про тебе. Вітаю тебе з днем ​​народження! Нехай з тобою по життю завжди йде удача. І нехай стежка везіння приведе тебе до успіху, де ти зустрінеш кохання та щастя. Бажаю, щоб у тебе все було гаразд.

З днем ​​народження, колишній друг. Бажаю тобі великих доріг на великий успіх, величезних сил для величезних вчинків, світлих надій для світлого майбутнього. Будь здоровий, коханий, задоволений життям та оптимістичний духом!

З днем ​​народження, колись мій добрий друг. Я тобі бажаю змін завжди на краще, прагнень завжди до успіху, досягнень завжди високих, настрої завжди відмінного та життя завжди чудового. Удачі та везіння тобі!

Вітаю з днем ​​народження колишнього друга, колишнього товариша. Бажаю тобі не втрачати оптимізму і вірити тільки в краще, радіти життю та досягати своїх цілей, бути веселим та успішним, по-справжньому щасливим та коханим.

Мій колишній друг, я вітаю тебе з днем ​​народження. Нехай у твоїх руках опиниться карта скарбів життя — світлого щастя та великого кохання. Бажаю тобі здоров’я, цілеспрямованості, оптимізму, впевненості, підтримки близьких та поваги оточуючих.

Мій колишній друг, я все ж таки пам’ятаю про твій день народження і власне з цим святом тебе і вітаю. Бажаю обов’язково домагатися всього, чого є прагнення, а також отримувати від життя все, що необхідно для щастя.

З днем ​​народження, мій колишній друг. Бажаю тобі з минулого життя залишати тільки все найкраще, бажаю в майбутнє йти з надією та вірою у все хороше, бажаю жити щасливим та яскравим своїм сьогоденням. І нехай у тебе буде багато можливостей для підкорення великих вершин.

З днем ​​народження, колишній друг. І нехай ми тепер рідко спілкуємося, нехай у нашому житті стало мало зустрічей, але я хочу щиро побажати тобі великої удачі в житті. Адже саме її нам часом бракує реалізації заповітної мрії. Будь сильним, хоробрим, впевненим, наполегливим. Бережи все найдорожче і домагайся найголовнішого!