Дорогий наш друже, ми вітаємо тебе з днем ​​народження і просимо прийняти побажання везіння та доброго успіху, благополуччя та світлого щастя. Бажаємо, щоб ти, як танк, скрізь зміг пройти, щоб, як корабель, плавав хвилями успіху, щоб, як літак, ширяв по небу натхнення і радості.

Дорогий наш друже, ми вітаємо тебе і в твій день народження хочемо побажати жодного разу не натрапити на обман чи зраду, завжди вміти уникати дурних ситуацій та невдач, постійно добиватися високих результатів у будь-якій своїй діяльності, завжди відчувати себе впевнено та відчувати навколо себе справжнє щастя .

Дорогий наш друг та товариш! Від усієї нашої дружної компанії вітаємо тебе з днем ​​народження! І хочемо тобі побажати самодостатності, якнайбільше віри в себе, удачі у всіх твоїх справах і починаннях, відданих друзів та достатку! Дружище, будь здоровий, щасливий і коханий, а також багатий і матеріально, і душевно.

Дорогий друже, ми вітаємо тебе з днем ​​народження. Бажаємо, щоб щастя йшло по колу, щоб у стосунках не було трикутників кохання, щоб успіх у житті був у квадраті. Будь завжди на хвилі оптимізму, ніколи не бійся змін і завжди прагне успіху.

Вітаємо тебе, друже, з твоїм днем ​​народження! Бажаємо тобі впевнено і гордо йти по життю, сміливо добиватися своїх цілей і прагнути мрій, вірити в свій успіх і залишатися завжди неймовірно щасливою людиною.

Наш друг – душа компаній. Бажаємо бути завжди таким же життєрадісним та веселим. Нехай у житті все буде «в шоколаді». Залишайся завжди улюбленцем долі та розваг фортуни!

Дорогий наш друже, сьогодні твоє свято, день твого народження. Від душі тебе вітаємо і хочемо побажати завжди знати, де криється істина, постійно відчувати себе впевнено та бадьоро, ніколи не відпускати від себе своєї удачі та любові.

Дорогий наш друже, вітаємо тебе з днем ​​народження! Дружище, ми тобі бажаємо ніколи в собі не сумніватися, сміливо йти до своїх цілей, підкорювати нові вершини успіху, відкривати нові межі щастя, завжди бути коханою та коханою людиною.

Дорогий друже, прийми у своє свято теплі слова від усієї нашої компанії. Ти багато років демонструєш якості справжнього товариша, готового завжди прийти на допомогу. Бажаємо тобі успіху, любові, удачі у всіх справах, особистого щастя та всіх благ.

Дружино, щиро вітаємо тебе з днем ​​народження! Бажаємо завжди випромінювати щастя та позитив, радіти навколишньому світу та його прихильності до тебе. Бажаємо бути здоровим та активним, посміхатися та насолоджуватися, досягати та добиватися, любити та бути колосально щасливим!